Nieprzeczytane posty

Dominikana

1
Dominikana to cudowne miejsce,bialy piaseczek,palmy,mnóstwo kwiatow-jednym slowem raj.Czysciutka woda,w ktorej plywalo pelno rożnokolorowych rybek,woda spokojna,bez fal. Podczas gdy w Polsce zima w pełni,tam lezenie na plazy i kapiel.Gorąco polecam to miejsce na wypoczynek. Pamietajcie zeby wziac ze soba okulary no i cos na glowe,polecam tez,zeby miec jakies buty do wody,bo mozna sobie poranic stopy o rafe. Jesli zatrzymujecie sie w "lepszym" hotelu to radze wziac jakies ubranie oprocz stroju kapielowego bo moga was nie wpuscic w takim stroju na kolacje.Warto tez sie zaopatrzyc w tzw podstawowe leki: przecwbolowe, opatrunkowe.

Re: Dominikana

2
Polecam Dominikane na rodzinne wakacje. Jest rzeczywiscie super. Najbardziej bialy piasek na plazach jaki widzialam:) rejony Punta Cana super. W wiekszosci prywatne plaze hotelowe, bajecznie.

Jesli jednak ktos nie moze usiedziec na miejscu (tak jak ja) polecam objazdowke. Jest malo drog, zgubic sie nie mozna:) Warto odwiedzic Santo Domingo , wczesniej polwysep Samana, gdzie przyplywaja wieloryby. A potem wzdluz gor do Puerto Plata. Trzeba tylko uwazac na dziury w drogach, sa ogromne. My jednej nocy zlapalismy dwie gumy i zmuszeni bylismy przerwac podroz. zatrzymalismy sie w dosc osbliwym hotelu, gdzie recepcja byla za kratami a klucze dostalismy od lokalnych policjantow:] Rano byla nawet kawa w sklepiku na dole. Ech, az lezka w oku sie kreci.

Re: Dominikana

6
bylem tam przez prawie rok, przyjazni i serdeczni (choc niewyedukowani) ludzie,ladne kobiety kiepskie jedzenie (oprocz ryb i paru innych rzeczy), ladne plaze, ladne gory, ladne jeziora, duzo smieci ...i DUZO DUZO halasu....
najtansze i jednoczesniej przyzwoite hotele za 10 usd za 2 osobowy pokoj ;-)

Re: Dominikana

8
Zawsze chciałem tam pojechać. Na dominikanie jest bajecznie, z tego co oglądałem na zdjęciach. Orientuje się ktoś jak tam wygląda sprawa z cenami? Szukam informacji ale nie mogę znaleźć wszystkiego czego chcę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dominikana”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości