Nieprzeczytane posty

sprawdzone biura podróży

1
Cześć,

Wraz z rodziną (mąż i 2 dzieci) staramy się regularnie wyjeżdżać na wakacje. Są to i krótkie weekendowe wypady za miasto, jak i zagraniczne podróże. Byliśmy bardzo zadowoleni z zeszłorocznych wczasów na Krecie organizowanych przez biuro Neckermann, a w czerwcu tego roku byliśmy na Sycylii z Alfa Star. We wcześniejszych latach nie zawiodła nas Itaka. Kiedy planowaliśmy tegoroczny wyjazd natknęłam się na stronę http://www.mytravel.pl/, która prezentuje oferty różnych sprawdzonych biur podróży. Nam pozwoliła szybciej znaleźć, to czego chcieliśmy. Może i wam się przyda w planowaniu wakacji? :)

pozdrawiam
mongolekkkk

Re: sprawdzone biura podróży

2
Takich wyszukiwarek jest całkiem sporo. Choćby wakacje.pl czy holidaycheck.pl
Osobiście, jeśli korzystam z usług biura podroży, to w 99% przypadków wybieram TUI Polska, czasem TUI Niemcy.
Spotkałam się z zarzutem, ze to drogie biuro i konkretny hotel ma droższy niż konkurencja, ale jednak obsługa i zakontraktowane pokoje są lepsze niż u konkurencji.

Re: sprawdzone biura podróży

3
No, wiem. Holidaycheck jest spoko do sprawdzenia standardu hotelu i opinii gości, więc tam też zaglądam przed podróżą. Jesli jednak chodzi o mytravel.pl to skorzystaliśmy dopiero raz i cena była ok. Być może mieliśmy farta, a może po prostu trzeba tam szukać częściej jakichś promocji? :)

Re: sprawdzone biura podróży

6
Z tymi upadłościami to wiadomo, że różnie bywa, ale nie popadajmy w zbyt duża panikę. Ja zawsze będę chwalić małe biura . Na egzotykę w małych grupach są bardzo ok, ale raz miałam okazję jechać z Rainbowem na Kubę bo nie ukrywam - skusiła mnie cena i też nie miałam zastrzeżeń mimo, że grupa była duża. Po Europie staram się jeździć na własną rękę bo czuję się pewnie. Nie ma tu odrębności kulturowej, z angielskim zawsze sobie poradzę, więc można, ale na egzotykę czasem się zwyczajnie boję.

Re: sprawdzone biura podróży

9
Ja mogę polecić małe biuro podróży jakim jest Wytwórnia Wypraw, z którym miałem okazję wyjechać na kilka wyjazdów. Jest małe i tanie. Organizuje mniej popularne kierunki wyjazdów, większość autokarowych i z noclegiem w tańszych hotelach/hostelach ale za to z napiętym planem zwiedzania, więc można dużo więcej miejsc odwiedzić. Na pewno oferta skierowana do ludzi chcących jak najwięcej zobaczyć.

Re: sprawdzone biura podróży

10
staram się jeździć na własną rękę, ale 2 razy skorzystaliśmy z biura podróży xxxxxxx - nie jest to duże biuro, ale widze, że z roku na rok się rozwija, bo widzę coraz więcej ofert i nowych państw. Znaleźliśmy ich dzięki zakupom grupowym, bo była oferta do bułgarii za 999 zł na 12 dni na miejscu, w hotelu 4-gwiazdkowym, ze śniadaniami i obiadokolacjami. No i kupiliśmy :) dopiero po zakupie pomyśleliśmy, że może to oszuści i kasa przepadła, ale nie! :) wypad był cudowny i wszystko było, jak trzeba. Druga taka podróż była do Czarnogóry i też było ok. :)
pomijam, że rok temu (w podróż poślubną!!!!) kupiliśmy wycieczkę z Alfa Star... na szczęście było to w czerwcu, gdy jeszcze działali, ale wtedy nie pomyśleliśmy, że takie biuro może zbankrutować. Ja stawiam teraz na mniejsze biura albo na samodzielne planowanie wycieczek!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość