Nieprzeczytane posty

Re: gdzie w góry?

2
W góry!
Bardzo ogólne pytanie - co to mają być za góry? Wysokie, niższe, bardziej "płaskie" czy o stromych szlakach? Jaki budżet?

Jeżeli chodzi o Polskie góry to Karkonosze najlepsze oczywiście! Bo dużo zabytków, dobrza baza, ale jak się chce to można szlaki bez człowieka wybrać... no i zaraz będzie złota jesień, raj dla fotografów :)
Domki w Górach :)

Re: gdzie w góry?

5
Czyli nie szukacie jakichś wydumanych wycieczek w wysokie partie gór? To i dobrze – niestety nie brakuje takich, co jadą w góry pierwszy raz i od razu pchają się na Orlą. Tak na początek to ja bym Wam polecała Beskidy.

Re: gdzie w góry?

6
Nie nie, nie mamy aż takich zapędów. Jeszcze nam życie miłe i nie wybieramy się na jakieś trudne szlaki. Mówisz o Orlej Perci? Przepraszam, że tak pytam, ale nie jestem za bardzo w temacie chociaż ostatnio sporo czytałam w tej kwestii:)

Re: gdzie w góry?

7
Tak, o Orlej Perci. Najtrudniejszy szlak w naszych Tatrach, na który regularnie porywają się ci bez doświadczenia, umiejętności i sprzętu. A potem GOPROWCY muszą sprowadzać takie niedojdy. Ale wracając do tematu to Beskid Sądecki wydaje mi się w sam raz,

Re: gdzie w góry?

9
Ja bym polecała Krynicę. Urocze miasteczko, w sam raz dla kogoś kto chce dopiero rozpocząć swoją przygodę z górami. Sporo atrakcji, łatwe, przyjemne szlaki, na których nie brakuje pięknych widoków
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron