Nieprzeczytane posty

Re: Propozycje na wrzesień?

3
wrzesień w Tatrach bywa nieszczególny - nawet na początku miesiąca zdarzają się opady śniegu. Ja niestety tak trafiłam i właściwie 4 dni pobytu były wycięte - totalne załamanie pogody. Na pewno nie pojadę w tatry w tym terminie i nikomu polecać tego nei będę.

Większość destynacji śródziemnomorskich ma dobrą pogodę, a ceny niższe, tłum mniejszy.
Zatem te rejony mozesz brać spokojnie pod uwagę.

Re: Propozycje na wrzesień?

4
Ja proponuję góry, bo jeszcze nie ma sezonu, bądź morze, bo już jest po nim. Wrzesień to okres, gdzie ceny są już całkiem ciekawe. Najbardziej lubię wybierać wtedy coś spośród ofert serwisów rezerwacyjnych (proponuję giganta booking.com bo mam pewność, że wszystkie dopilnują. W tym roku na krótki urlop tez prawdopodobnie wybiorę się we wrześniu.

Re: Propozycje na wrzesień?

6
jesień to świetna pora roku na podróże, bo w wielu miejscach jest już spokojniej, ciszej, nie tak tłoczno, lubię oryginalne podróże i przyszedł mi do głowy pomysł, by odwiedzić któreś z miejsc uważanych za święte, co o tym sądzicie? nie wiem które warto odwiedzić, mam kilka propozycji - ...... myślę że takie miejsca są ciekawe, na swój sposób niezwykłe, nie wiem czy wypełnione cudami, ale na pewno nietuzinkowe

Re: Propozycje na wrzesień?

7
Jeśli cieplejszy rejon jeszcze nie wybrany, to polecam Cypr lub Sycylię.
Dużo do zwiedzania, smaczna kuchnia i kości wygrzać można - wszystko w lepszej cenie niż latem.

Wczoraj widziałam ofertę Krety 1 tydzien all inclusive, hotel 4* w cenie 870zł, wylot z Warszawy.
Zaś Tui oferowała 1 tydzień w okolicy Belek, w bardzo dobrym hotelu również za niecałe 900zł. Przyznam jednak, że mnie osobiście obecna sytuacja geopolityczna nei nastraja na wypady do Turcji, która lubię.

Re: Propozycje na wrzesień?

9
Dla mnie na wrzesień najlepsza Toskania.Toskania to region w Włoszech, który umiłowali sobie pisarze, malarze… i turyści. Nic dziwnego – malownicze krajobrazy, bezcenna renesansowa sztuka i wyjątkowa kuchnia mogą być inspiracją nie tylko dla artystów, ale i dla osób planujących wakacje na Półwyspie Apenińskim.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości