Nieprzeczytane posty

Najlepsze biuro podróży

1
Temat biur powraca na naszym forum jak bumerang. Mamy również wiele osób, które interesują się tym jakie biuro wybrać.Zapraszam zatem wszystkich forumowiczów do wyrażenia własnej opinii jakie biuro zasługuje waszym zdaniem na uznanie.

Proszę tylko aby swoją decyzję umotywować bardziej dogłębnie, pozwoli nam to uniknąć zbędnych postów reklamowych .
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Najlepsze biuro podróży

2
Temat rzeka:) Ja podrozowalam z kilkoma biurami podrozy i o kazdym moge napisac pare slow:
- Oasis - odradzam, fatalna organizacja, skandaliczna obsluga rezydencka
- Itaka - dobre biuro, ale przynajmniej dla mnie ma dosc wysokie ceny nie tylko wyjazdow, ale i wycieczek na miejscu
- Funclub - mniej znane biuro, ale wg mnie oferuje ceny bardzo niskie, dla hoteli o dobrym standardzie.

Wiec z tych trzech patrzac na wszystkie za i przeciw wybralabym Funclub.

Re: Najlepsze biuro podróży

3
Niedawno Itaka zdominowała konkurs ogranizowany przez Izbę turystyki. Wygrała ten plebiscyt nie tylko jako turoperator roku ale róznież bardzo wysoko jako nr2 w kategorii obsługa klienta.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Najlepsze biuro podróży

8
Cóż, na pewno należaloby pogrupowac biura podrózy w zalezności od oferty, jaką sprzedają.
Trudno by touroperator sprzedający basen morza śródziemnego znalazł sie w tej samej kategorii co oferujący pakiety VIP czy wyjazdy autokarowe :)
Planując swoje wakacje krozystam zarówno z ofert BP, jak i staram się zorganizowac coś na własną rękę. Wiele razy wyjeżdżałam na urlopy czarterowe z TUI, Itaką, GTI, Scah Holiday... W mojej opinii, godnym polecenia biurem jest TUI. Zawsze, mimo sporadycznych wpadek , wracałam b. zadowolona. Można tu liczyć na fachową i rzetelną poradę przed kupnem wycieczki oraz na pomoc po powrocie np. w przypadku reklamacji.
Skorzystałam kiedyś u nich z mozliwości zarezerwowania miejsca w samolocie na etapie dokonywania rezerwacji urlopu. Niestety na 24h przed wylotem okazało się, że dany przewoźnik nei honoruje takich zapisów. W trakcie wakacji należność, jaką wniosłam za te usługę wpłyneła na moje konto. A na miejscu otrzymaliśmy ręczniki kąpielowe oraz breloczki w formie zadośćuczyneinia.
Sądze, ze na miano dobrego/najlepszego zasługuje nie tyle to BP, które wpadek nei ma (chyba takowe nei istnieje ;) ), ale takie, które z klasą zachowa sie wobec klienta składającego reklamację lub niezadowolonego.

Re: Najlepsze biuro podróży

9
galicjan pisze:ja w tym roku podjęłam decyzję, że lecimy z mężem do Grecji na dwutygodniowy urlop, zastanawiamy się tylko z którym biurem podroży warto polecieć do grecji, które polecacie?
Myślę, że takim wypadku dobrze jest przejrzeć ofertę biura pdorózy, które specjalizuje się w danym kierunku. U takiego organizatora znajdziecie bowiem szeroką gamę ofert - wyspy nawet te neidostępne w innych biurach, kontynent, hotele tańsze i droższe.
Zajrzyj na strony Grecos Holiday, możesz też spojrzeć w ofertę Tui, Itaki albo wejść tutaj na forum i w zakładce o Grecji poczytać co pisza bywalcy :)

grecja.html
Zwróc uwagę, że Grecja Grecji nierówna. Są wyspy bardziej spokojne i takie na których życie nocne wre. Mają rózne plaze - kamieniste, żwirowe, piaszczyste...
Pomyślcie co dla was ważne, zanim zdecydujeci esię na dane miejsce, a potem szukajcie fajnego hotelu :)

Re: Najlepsze biuro podróży

10
kylo77, nie wiem czy masz wybrane miejsce/miejsca, które chcesz odwiedzić.
Jeśli Twój wyjazd ma mieć odniesienie religijne, to możesz zerknąc na stronę holyland-pilgrimage.org/pl znajdziesz tu kilka poropozycji miejsc godnych odwiedzenia.
Miejsca, to między innymi:
Klasztor Karmelitów w Hajfie, Kościół Prymatu św. Piotra w Galilei, Bazylika Zwiastowania w Nazarecie, Bazylika Narodzenia Pańskiego w Betlejem, Bazylika Grobu Pańskiego w Jerozolimie, Kościół Nawiedzenia w Ain Karem.
Wydaje mi się jednak, że neizaleznie od wyznawanych poglądów warta zobaczenia jest Jerozolima - ze Ścianą Płaczu, drogą krzyżową, przepiękną Starowką. Już sama droga do miasta jest piękna i miejscami zapierajaca dech w piersiach. W okolicy Ściany Płaczu warto znaleźc się o zmierzchu, wieczorem. Wówczas bowiem zapalana jest wielka menora umiejscowiona na murach.
Pytasz o biura podrózy. Zerknij prosze w ofertę Itaki (osobiście krozystałam, ale przy innych destynacjach i uważam, że biuro spełniło pokładane w nim nadzieje), ponadto Izrael w ofercie ma Alfa Star, Exim Tours czy Ecco Travel. Choć o tym ostatnim nie mam zbyt dobrego zdania.Logos Travel ma fajną ofertę na Izrael, ale obawiam się że droższą niż Rainbow. Ponadto ich wyprawy często połączone są z Jordanią i trwają około 12-15 dni.

Wróć do „Polskie biura podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron