Nieprzeczytane posty

Wcześniejsza emerytura i przeprowadzka gdzieś ... bliżej Słońca ?!

1
Cześć ! Może i Ty masz już dosyć przeciętnego szarego dnia , wypełnionego pracą zarobkową w oczekiwaniu na kolejne wakacje ... my Tak mamy - Kris i Dana z kanału YouTube : #kierunek_hiszpania_przez_islandie , dlatego wdrażamy w życie - program naprawczy (! ) : wcześniejsza emerytura ;)
Mieszkamy na stałe , już ponad 11 lat na pięknej Islandii , ale chłodnej i co najgorsze na dłuższą metę , mało słonecznej :( .... dlatego szukamy miejsca na lepsze życie , bliżej natury i zdrowego jedzenia .... bliżej Słońca !
Nasz karawaning na Islandii 2021
Nasz karawaning na Islandii 2021
DJI_0485_edited.jpg (8.98 MiB) Przejrzano 345 razy
Fascynuje nas Vanliefe i cała otoczka wokół tej filozofii życia i to właśnie ta filozofia zmusiła nas do refleksji nad naszym obecnym życiem i wymusiła szereg zmian , które nas ratują przed codzienną rutyną i codzienną szarością !
Okres zwariowanych wymuszonych restrykcji był powodem zakupienia przez nas przyczepy kempingowej Palomino , rodem z US i wyprodukowanej na islandzkie warunki klimatyczne - tych nietypowych przyczep typu : pop-up-campers-trailer jest bardzo dużo na Islandii .
Więcej na temat naszej przyczepy kempingowej i naszego karawaningu znajdziesz na naszym kanale YouTube - Kierunek Hiszpania przez Islandie , na naszych video vlogach :
Nasz Karawaning - czyli co to jest Palomino Colt i jak funkcjonuje , a my w nim ;) cz. 1 ... i inne nasze video vlogi na które Ciebie serdecznie zapraszamy !
To był 2020 rok lipiec , już w wrześniu odbył się nasz pierwszy wyjazd :) ... po całkowitym remoncie .
W 2021 roku uprawialiśmy prawdziwy karawaning na Islandii o którym więcej informacji na naszym kanale YouTube .
Islandia 2
Islandia 2
IMG_0067~photo_edited.jpg (5.72 MiB) Przejrzano 345 razy
Islandia
Islandia
IMG_0078~photo_edited.jpg (6.01 MiB) Przejrzano 345 razy
W 2022 roku kwiecień , maj , czerwiec spędziliśmy w Polsce - po 3 latach nie ruszania się z Islandii spędziliśmy 3 miesiące poza wyspą ;) . Z początkiem lipca byliśmy na Islandii z nadzieją na fajne lato i trochę Słońca , niestety , bardzo się pomyliliśmy - nie było absolutnie pogody na wyjazdy przyczepą , lato na Islandii było jednym z najgorszych od wielu lat ... kiedy to w Europie padały kolejne rekordy ciepła :( !
Za to w czerwcu byliśmy w Bułgarii , i to był naprawdę świetny okres naszego urlopowania / podróżowania !
Słoneczny Brzeg
Słoneczny Brzeg
_IMG2406_edited.jpg (4.81 MiB) Przejrzano 345 razy
Sozopol
Sozopol
DJI_0883_edited.jpg (3.32 MiB) Przejrzano 345 razy
Słoneczny Brzeg
Słoneczny Brzeg
DJI_0097_edited.jpg (4.46 MiB) Przejrzano 345 razy
Nasze video vlogi na naszym YouTube - najlepiej pokażą atmosferę tamtych dnii :)
Bułgaria
Bułgaria
_IMG2090_edited.jpg (5.09 MiB) Przejrzano 345 razy
Bułgaria pozostawiła nam niedosyt ! Teraz w naszym życiu pojawia się wiele zmian ... na lepsze , staramy się realizować nasze marzenia i materializować je w każdej chwili , którą nam przynosi życie ... stworzył się trochę taki marzeniowy chaos nad którym usilnie próbujemy zapanować ;)
Niedawno przyleciałem z Grenlandii gdzie byłem na ponad miesięcznym wypadzie , a przed nowym rokiem udało nam się na kilka dni wpaść do Polski ... Nowy 2023 rok zastał nas na Islandii :) I to na tyle w tym krótkim wpisie , ciąg dalszy nastąpi niebawem ! Będziemy bardzo wdzięczni za aktywność na naszym kanale YouTube #kierunek_hiszpania_przez_islandie oraz komentarze pod tym wpisem ;) - za co z góry serdecznie dziękujemy !


W zakładce "społeczność" na naszym YouTube jest zamieszczony post z konkursem w którym główna nagrodą jest 1000 zł , wygrywając główna nagrodę możesz nas odwiedzić na Islandii lub pieniądze przeznaczyć na inny własny cel to takie nasze małe wsparcie dla Szczęśliwca z pośród naszej Społeczności , która nas śledzi , obserwuje : wystarczy spełnić pewne proste wymagania , które nic nie kosztują dla Ciebie a są bardzo pomocne dla naszego medialnego rozwoju ! Do usłyszenia , serdecznie pozdrawiamy : Kris i Dana z Kierunek Hiszpania przez Islandia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reklama dla naszych subskrybentów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron