Nieprzeczytane posty

Podróż na Karaiby

1
Siemanko :)

Planuję obecnie podróż w wymienionym w temacie kierunku, konkretnie na Dominikanę, Jamajkę i Kubę i mam pytanie co do zakupu biletów lotniczych. Znalazłem informację o konieczności posiadania biletu powrotnego i okazania go w momencie wlotu na Dominikanę. Nie bardzo jest mi to na rękę, ponieważ chciałem się trochę powłóczyć po państwie i dopiero na miejscu decydować kiedy i skąd będę lecieć dalej, czyli Jamajkę lub Kubę. Orientuje się może ktoś jak to wygląda, czy faktycznie sprawdzają ten plan opuszczenia Dominikany? Oraz jak to wygląda na pozostałych wyspach?? Jakieś wskazówki, rady jak ogarnąć logistycznie zakupy biletów w tamten rejon świata? Będę mega wdzięczny za każdą pomoc :D :*

Pozdrawiam ciepło

Adam

Re: Podróż na Karaiby

2
Siema

Kupujesz krotko przed odlotem najtanszy mozliwy bilet, aby pokazac na granicy, ale taki, ktory krotko potem mozesz bez oplat anulowac, albo taki, ze oplata za anulacje bedzie niewielka.

Pozdrawiam.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ameryka północna i południowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron