Nieprzeczytane posty

ANGUILLA- Spektakularne plaże

1
Spektakularne plaże

Małe Antyle Anguilla to płaska, zarośnięta wyspa, która nie ma zbyt wielu krajobrazów wewnątrz, ale spójrz na jej 12-milowy obwód: Są to jedne z najbardziej malowniczych plaż z białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą, jakie można znaleźć. Niektóre z najwspanialszych z 33 plaż są otoczone specjalnymi hotelami z renomowanymi restauracjami, co sprawia, że wyspa jest doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie pobyt. Venture poza teren hotelu i znajdziesz przyjazne miasteczka niezakłócony przez statki.

Resort & Spa znajduje się kilka plaż na wschód od Zatoki Rendezvous, Art Resort & Spa to kolejna bielona wizja erranean na długim odcinku wybrzeża. Położyć się wygodnie na leżaku i podziwiać wspaniałe widoki na wulkaniczne zbocza. Kolacja w restauracji, jest główną atrakcją; jej słynny tuńczyk i ciastka johnnycakes są podawane z warzywami uprawianymi na hotelowej farmie. Polecam Bankie Banx.Bankie Banx, legenda reggae, który czasem występuje, zwłaszcza podczas pełni księżyca i marcowego festiwalu muzycznego Moonsplash.

Na północnej stronie wyspy, Malliouhana Hotel & Spa przy zatoce Meads Bay był pierwszym luksusowym hotelem na Anguilli. 12 mil wybrzeża Anguilli jest domem dla jednych z najpiękniejszych plaż na świecie. Otwarty w 1984 roku, wyznaczył standardy luksusowych podróży po Karaibach. Nowy, radykalnie odmieniony ośrodek, zarządzany obecnie przez Auberge Resorts, jest bardziej swobodny i zrelaksowany niż jego pierwowzór. Dawna starofrancuska restauracja, niegdyś słynna w całym regionie, teraz oferuje nie mniej podnoszące na duchu, współczesne doznania kulinarne. Alternatywą dla butików jest hotel Anacaona w stylu śródziemnomorskim, położony zaledwie kilka kroków od plaży Meads. Wieczór warto spędzić w pobliskiej restauracji Blanchard's, która jest pionierem na imponującej scenie kulinarnej Anguilli, gdzie takie specjały jak ciasto z homara i ciepłe ciasto cytrynowo-maślane z lodami domowej roboty wyjaśniają jej popularność.


Więcej podobnych tematów

viewforum.php?f=70
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe kraje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość