Nieprzeczytane posty

Gdzie na wakacje w 2021

1
Jak w temacie. Macie jakies plany na 2021 rok. Wiem sytuacja jest nadal nie do konca stabilna ale mysle jesli chodzi o drugie pólrocze to mozna przynajmniej zaczac cos planowac. Jesli chodzi o mnie to mam kilka planów. Ja pozostaje przy Europie. Bedzie to objazdówka, bardzo bym chcial pociagiem ale nie wiem czy nie wyjdzie za drogo. Alternatywnie lot + wynajem auta + objechanie kilku krajów. Mysle o trasie z Lionu w kierunku Turynu+ okoliczne wioski a pózniej do Szwajcarii. Kolejna opcja to Zurich i auto do Grindelwald i Lauterbrunnen. Nastepna opcja to Austria samochodzem. Jak bedzie zobaczymy. A jak to wyglada u Was.

Bardzo spodobal mi sie ponizszy temat, w którym opisujecie miejsca warte odwiedzenia w róznych porach roku. Nie ukrywam ze przydal mi sie ten temat, link ponizej:

https://podroze-forum.pl/viewforum.php?f=1074

Re: Gdzie na wakacje w 2021

2
Ja postawilem na Szkocje i Polske. Szkocje wybralem poniewaz znalazlem na tym forum mega duzo info na ten temat, i bardzo spodobal mi sie ten kraj, dlatego postanowilem wybrac sie tam na 6 dni, bedzie to taka mala objazdówka. Natomiast jesli chodzi o Polske to nasze piekne Mazury.

Re: Gdzie na wakacje w 2021

9
Można zawsze zerknąć na stronki, co sprawdzają takie rzeczy za nas. Ale tak od siebie, to mogę spokojnie polecić Malediwy - byłem tam całkiem niedawno i full wypas, praktycznie zero obostrzeń, wszędzie można chodzić, nic nie zamknięte, super było :D Co prawda trochę zimno jeszcze, ale miałem do wykorzystania wyjazd i musiałem do końca marca, ale już się cieplej robi to niedługo pewno będzie wysyp ofert ;) Czarnogóra też jest dobra pod tym względem, mało zakazów i obostrzeń tam mają, a bardziej górskie tereny, polecam choć tam jeszcze nie byłem osobiście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron