Nieprzeczytane posty

kuba

1
witam wszystkich!!

jestem nowym forumowiczem i chcialbym nawiazac kontakt z kims kto wybiera sie lub byl juz na kubie.
my z zona wybieramy sie tam we wrzesniu 2011r i chetnie bysmy zasiegneli jezyka u kogos kto juz tam byl albo tez mysli o wypadzie w ten rejon swiata!

pozdrawiamy i czekamy na odpowiedz.

Re: kuba

2
Witaj. Przeniosłem twój post do bardziej odpowiedniej sekcji. Napiszcie gdzie konkretnie się wybieracie, jaki hotel wybraliście, czy lecicie z biurem czy na własną rękę ;) ;) . Myślę również że dobrze by było gdybyś zapytał bardziej konkretnie o to co najbardziej cię interesuje, wówczas będzie łatwiej udzielić ci potrzebnych informacji
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: kuba

3
witam.
dzięki za pomoc i przeniesienie mojego postu tam gdzie trzeba :-)
a wiec wybieramy się do varadero z neckermanna do hotelu barcelo solymar.
chcieliśmy się dowiedzieć czy ktoś może tam był i czy mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat tego hotelu ??
co do samego varadero to raczej wiem czego się spodziewać typowo turystyczna miejscowość ale chętnie bym się dowiedział jak poruszać się już na miejscu i okolicach bo jesteśmy nastawieni na dość intensywne zwiedzanie na własną rękę.
dzięki z góry za pomoc

pozdro

Re: kuba

4
Jeśli chodzi o Kubę to jeszcze nie miałem przyjemności tam być.Czytałem jednak troszkę odnoście hotelu do którego się wybieracie .Zdania są podzielone, z przewagą pozytywów,choć muszę przyznać że opinie które czytałem dotyczyły osób raczej wybrednych jeśli chodzi o wakacje i komfort więc nie ma się czego obawiać.

Pozytywy

Zacznę od plaży, która usytuowana jest bardzo blisko hotelu, bardzo ładna, niestety w okolicach baru zatłoczona.Na szczęście cała reszta plaży super .Sam hotel jest bardzo ładny i już na dole palmy oraz drzewa robią spore wrażenie.Pokoje duże przestronne typowe na kubański styl (czyli duże i proste).Personel przyjazny zarówno w barze jak i na restauracji. Imprezy.Jeśli lubisz imprezować to to miejsce jest właśnie dla ciebie. Pełno clubów pubów w okolicy więc pod tym względem nie będziesz się nudzić. Jedzenie dobre,mają spory wybór dan, więc każdy znajdzie coś co lubi

Negatywy

Co do negatywów, nie ma żadnego disco w hotelu, choć do pobliskich klubów jest bardzo blisko, jest również tanio. Niestety właśnie z uwagi na kluby jest głośno, zwłaszcza że imprezy kończą się nad ranem, czasem zatem warto dopłacić do bungalowów . Bardzo często się zdarza że pokoje nie są przygotowane dla gości na przybycie, ponieważ pokoje są sprzątane do 4 pm, ale to dobry czas na zwiedzenie hotelu

Podsumowując hotel to pomimo kilku negatywów hotel jak najbardziej ok. Liczymy na relacje z podróży na naszym forum.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: kuba

5
Witam.

Dzięki za cenne informację które które nie ukrywam napawają optymizmem ! :-)
Jeśli chodzi o hotel to trafiłeś bo właśnie wykupiliśmy bungalow właśnie po to by uniknąć podkrążonych oczu nad ranem :-)
co nie znaczy że sami nie pokręcimy się po nocnych dyskotekach w końcu jesteśmy młodzi :-)
Szkoda że nie ma na forum nikogo kto był w tym miejscu bo widzisz szukam trochę info na temat wypadów poza varadero.
Chcemy wybrać się do Hawany, Trynidat, santa carla, może jeszcze by się gdzieś udało.
Ciekaw jestem jak tam wygląda komunikacja miejska i czy można ( jeśli tak to na jakich zasadach ) wypożyczyć samochód no i cenowo jak to wygląda.
Jak wrócimy odwdzięczymy się obfitą relacją :-)

Pozdrawiamy

Re: kuba

6
Miejmy nadzieję że znajdzie się ktoś kto odpowie na wszelkie wasze pytanie, Ode mnie już teraz szerokiej podróży i niezapomnianych wrażeń ;) ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuba ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron