Nieprzeczytane posty

Kraków z kopców

1
Jestem ciekaw czy był ktoś na wszystkich krakowskich kopcach? Ja się mogę przyznać, że nie byłem jeszcze na kopcu Wandy, a najpiękniejszych wrażeń dostarczył mi widok z Kopca Piłsudskiego. Z jednej strony piękna panorama miasta, a z drugiej niezwykły widok Tatr :)

Re: Kraków z kopców

5
Potwierdzam, tylko chodzi chyba o Kopiec Kraka. Najlepiej odwiedzić obydwa kopce, bo dają różne perspektywy na miasto. Kopiec Kościuszki będzie ciekawszy dla kibiców, bo fajnie można zobaczyć bliskość dwóch krakowskich stadionów.

Re: Kraków z kopców

7
Na Kolcu Kościuszki byłem i panorama jest świetna i stadiony rzeczywiście świetnie z niego widać, ale nie mam pojęcia gdzie jest kopice Kraka. Może jakieś wskazówki, skoro tak polecacie, to muszę go sprawdzić osobiście. :)

Re: Kraków z kopców

8
Dawno, dawno temu byłem na Kopcu Piłsudskiego i na Kopcu Kościuszki (na Piłsudskiego nocą - robiliśmy wtedy z moim wujem fotografem, który mieszka tam właśnie niedaleko nocne fotki Krakowa). Niesamowite wrażenia. Kopiec Kościuszki od remontu, który osobiście pamiętam - teraz bardzo ładny.

Re: Kraków z kopców

9
Byłrm na Kraku, mroźna listopadowa noc, wiało jak ...! Zmarzliśmy do kości, ale kolega chciał nocne zdjęcia robić i zrobił. Nocą doprawdy niesamowity widok. Lepszy niż Kościuszki Niestety są zaniedbane, długo mogą nie postać:)

Re: Kraków z kopców

10
Jak się władze miasta za to nie wezmą lub nie zainteresują się tym tematem historycy, archeolodzy czy nawet zwykli ludzie, którym to bardzo zależy na tych Kopcach - to rzeczywiście, mogą popaść w ruinę (jeszcze gorszą, niż z pewnością teraz są).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kraków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

cron