Nieprzeczytane posty

Re: atrakcje w Warszawie

11
Łazienki to głównie ale nie tylko bo trzeba jeszcze zajść do pałacu kultury, ogromny i wysoki budynek. :) ja to w Warszawie lata temu byłem w 2004 roku. Teraz jednak tak na czerwiec zamierzam znowu tam pojechać i chcę sobie poprzypominać te wszystkie miejsca tam zaczynając od pałacu kultury, łazienki i kończąc na rynku.

Re: atrakcje w Warszawie

14
W listopadzie będzie można zwiedzać Łazienki za darmo, a w Wilanowie jest teraz świetna okazja do odwiedzenia Królewskiego ogrodu światła http://www.wilanow-palac.pl/krolewski_ogrod_swiatla_1.html tu wstęp niestety płatny ale sami zobaczcie że warto to zobaczyć na żywo. :)

Re: atrakcje w Warszawie

15
Pokaz w Bibliotece Królewskiej. "Ostatni druh Adama Mickiewicza. Antoni Edward Odyniec i jego pamiątki" 4 listopada – 21 grudnia 2016 r. Zamek Królewski ...Muzeum Żydów polskich.....Muzeum Wojska Polskiego.....Muzeum Fryderyka Chopina....Stadion Narodowy....Oj mogłabym tak dużo wymienić sama jeszcze wszędzie nie byłam :-)

Re: atrakcje w Warszawie

16
Atrakcji w Warszawie jest wiele i z całą pewnością warto zostać tutaj na cały weekend aby móc wszystko spokojnie zwiedzić. Na mnie osobiście największe wrażenie zrobił zamek królewski oraz Pałac na Wodzie, który serdecznie polecam w pierwszej kolejności jako główny punkt odwiedzin.

Re: atrakcje w Warszawie

19
Z miejsc wartych odwiedzania obecnie dodałbym jeszcze Centrum Pieniądza NBP. To taki odpowiednik Centrum Nauki Kopernik tylko że edukuje w zakresie ekonomii :) Miejsce jest dostępne za darmo. Zwiedzania jest na ok 2 godziny, bo oprócz pieniędzy jest także wiele sal poświęconych giełdzie, bankomatom czy historii kart płatniczych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warszawa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości