Nieprzeczytane posty

Re: hobby

55
Niestety, ale jeśli nie ma czasu na hobby, to coś nie tak się życiem robi. Nie chodzi o to, żeby codziennie po 6 godzin się oddawać rozrywkom, ale jednak czas dla rozwoju i przyjemności trzeba mieć. Jakoś tak to poukładać, bo inaczej to bez sensu takie trwanie aż umrzemy. To właśnie do mnie przyszło 5 lat temu i od tego czasu tak robię. Ja lubię koszykówkę, czasami coś ze znajomymi robimy na większą skalę.

Re: hobby

56
Chyba jednak podroze, a najchetniej tam gdzie nie ma tlumow turystow. :)
Chociaz znam i takich, dla ktorych hobby to praca...
Poza tym, choc moze wydawac sie dziwne, ale b. lubie obserwowac ludzi i staram sie odnalezc takich z dobra energia.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Re: hobby

58
Uwielbiam trenować z synkiem piłkę nożną. Sam jestem zafascynowany tym sportem od najmłodszych lat, marzyłem o tym, żeby zostać piłkarzem, niestety rodzice nie mogli zapewnić mi tak dobrych treningów, jakie były konieczne. Staram się więc, by mój syn dostał taką szansę, na jaką ja nie mogłem liczyć :) Nasze wspólne treningi to także dla nas świetna zabawa i sposób na wspólne spędzanie czasu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron