Nieprzeczytane posty

Re: gdzie w góry?

21
Zakopane jest dość drogie, ja polecam Karpacz. Po sezonie ceny powinny być atrakcyjne, na brak atrakcji zarówno w samym mieście jak i na szlakach nie można narzekać. A jak już się wymęczycie to możecie skoczyć do parku wodnego w hotelu Gołębiewskim. Za sam wstęp nie płaci się tak drogo. ;]

Re: gdzie w góry?

23
Zakopane i Zakopane, a przecież w Polsce jest dużo więcej górskich miejscowości, które mają sporo do zaoferowania :) Chociażby Mirsk, Świeradów Zdrój czy inne miejscowości w Górach Izerskich.To niedość, że piękne góry, to nie aż tak zatłoczone jak Tatry.

Re: gdzie w góry?

25
Jeśli chodzi o góry to zawsze wybieram Zakopane, najczęściej bywam tam zimą . Wtedy zawsze staram się trochę pochodzić po dolinkach , a pozostały czas spędzic na stoku szusując na nartach , zawsze też jeden wieczór spędzamy na kuligu , od lat jest to kulig z pochodniami z firmą Oto Tatry, firma organizuje za nas wszystko , cały przejazd w miejsce kuligu, godzinną przejażdżke saniami a później ognisko z poczęstunkiem i zabawe przy muzyce, jest to super atrakcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych
Polecam każdemu :)

Re: gdzie w góry?

26
Beskid Żywiecki bardzo polecam. Jeśli szukasz noclegu, to domki są bardzo fajnie usytuowane. To takie mniej oczywiste góry jeśli chodzi o nasz kraj, nieco zapomniany teren a mega malowniczy więc warto sobie to sprawdzić :)

Re: gdzie w góry?

28
Góry kocham, nawet jak nie jest gorąco to jest co robić.
Nad polskim morzem spędziłam rok temu dwa tygodnie, zwiedziliśmy prawie całe wybrzeże(?) i max 3 razy byłam w wodzie, a na plaży siedziałam najczęściej ubrana w długie spodnie i bluzę XD ratowało nas tylko zmienianie miejscowości co dzień/dwa, bo byśmy się zanudzili.

Jeśli szukacie fajnego miejsca w górach, polecam Karkonosze. Piękne widoki jak również bardzo dobry standard.
Obrazek

Re: gdzie w góry?

29
Wielokrotnie byłem w Karkonoszach/Sudetach i Tatrach. Uwielbiam je równie mocno, choć dla osób poszukujących wrażeń polecałbym Tatry, natomiast Karkonosze zdecydowanie bardziej nadają się dla rodzin z mniejszymi dziećmi. W Tatrach najbardziej podoba mi się Czarny Staw pod Rysami. Mam do niego jakąś słabość. Natomiast w Karkonoszach, szczególnie lubię szlak od Czeskiej strony z Horni Misecky.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron