Nieprzeczytane posty

Re: sprawdzone biura podróży

21
ja teraz przerzuciłam się na Itakę i jestem mega zadowolona! akurat wróciłam z Toskanii, no cały wyjazd był wspaniały! wszystko się zgadzało z opisem, hotel czysty i zadbany, posiłki smaczne, widoki nie do opisania, a do tego degustacja pysznych win, no cudna sprawa! a jeszcze udało mi się złapać okazję z ich odnową cenową i wyszło mi taniej, no nic tylko polecać taką firmę!

Re: sprawdzone biura podróży

23
Polnocny horyzont z UK
Znalazlem w internecie biuro podróży lub stowazysznie, ktore organizuje wypady takie troche jak za harcerskich czasow. Problem w tym, ze te ich wyjazdy sa podejrzanie tanie. Organizowali wyjazd na Islandie za okolo 600 funtow. Ceny w Idlandii sa astronomiczne, wiec tu powstaje pytanie. Na czym przycieli organizatorzy. Spanie 9 osob w pokoju 3 osobowym czy 8 osob w samochodzie 5 osobowym. Pytam o to, bo bym sie z nimi w kilka miejsc wybral, ich zdjecia zachecaja, natomiast ceny oraz wymijajace odpowiedzi organizatorow budza podejrzenie.
Oczywiscie jestem w stanie zniesc pewne niedogodnosci, ale wszystko ma swoje granice.

Prosze o informacje. Chodzi o #Polnocny Horyzont z Anglii

Re: sprawdzone biura podróży

24
ErnestOl pisze: 24 wrz 2022 17:36 Znalazlem w internecie biuro podróży lub stowazysznie, ktore organizuje wypady takie troche jak za harcerskich czasow. Problem w tym, ze te ich wyjazdy sa podejrzanie tanie. Organizowali wyjazd na Islandie za okolo 600 funtow.

@ErnestOl

Mam nadzieje, ze to nie jest autoreklama, bo zamieszczasz we wszystkich mozliwych forach!

Jakos nie przekonuje, osobiscie bym przez nich nie bookowal. Zreszta Islandie mozna spokojnie ogarnac samemu, bez zadnej pseudo agencji.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Re: sprawdzone biura podróży

25
Pisalem na kilku forach (dokladnie 4). Na jednym wpis zostal usuniety, na drugim poinformowano mnie, ze to nie to miejsce. To zadna autoreklama, gdyz poddaje w watpliwosc jakos ich uslug za taka cene. Tego organizator by sam sobie nie robil. Tak zgadzam sie to wyglada jak pseudobiuro. Nie mam z kim jezdzic. Wszyscy znajomi siedza w kurortach.

Re: sprawdzone biura podróży

26
ErnestOl pisze: 01 paź 2022 08:23 Nie mam z kim jezdzic. Wszyscy znajomi siedza w kurortach.
Skoro niesprawdzone i nikt do tej pory pozytywnie nie odpowiedzial tzn. ze to biuro podrozy jest mocno niepewne i podejrzane.

Jedz sam, na wlasna reke, lub poszukaj powaznego biura podrozy, aby uniknac placzu i przykrych niespodzianek.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron