Nieprzeczytane posty

Re: Relacja z wysp Kanaryjskich

201
Duch1 pisze: 10 maja 2021 16:43 A gdzie się podział nasz pisarz???? może jakaś kolejna relacja??? Niestety sam przyzwyczaiłeś nas do tej jakże ciekawej i codziennej porcji informacji :D :D
Witaj Duchu!
Jestem, żyję i zbieram siły do następnych postów i nowych tematów. Muszę cofać się w czasie i przypominać stare wojaże, a jest tego jeszcze trochę.
Nazbierało mi się pracy zawodowej, no i ta ładna pogoda posadziła mnie na siodełko rowerowe i tak dzielę czas na te aktywności.
Miło mi, że czytasz moje posty i takie ponaglenie działa motywująco, więc naskrobię więcej

Re: Relacja z wysp Kanaryjskich

205
Polecam Las Palmas to wspaniałe miasto ale wyspa ma wiele pięknych miejsc, w których trudno się odnaleźć, nasze wakacje były cudowne dzięki człowiekowi, którego poznaliśmy na plaży las canteras. Nasz przewodnik to lokalny prywatny przewodnik, który zabrał nas na przygodę życia, małym 8 osobowym vanem zabrał całą naszą rodzinę na całodniowe okrążenie wyspy, między innymi byliśmy w miejscu z bananami i kawą, piliśmy lokalną kawę zbierając ją prosto z krzaka, lokalny rum i likier bananowy coś niesamowitego, pomarańcze, awokado i papaje prosto z drzewa, obiad w lokalnej restauracji, lokalne ryby w malowniczej w miasteczku puerto de las nives, piękne wydmowe plaże w maspalomas, jesteśmy bardzo zadowoleni z takiej prywatnej wycieczki, polecam wszystkim.

Wróć do „Hiszpania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości