Nieprzeczytane posty

Re: Kuchnia chorwacka - domowa i "konobowa"

13
Te zdjęcia i potrawy robione były na miejscu w Chorwacji czy w Polsce ? Pytam bo zastanawiam się czy np. takiego Tuńczyka idzie dostać u nas i to w miarę świeżego. Swoją drogą musiałeś sporo w tej Chorwacji posiedzieć i popróbować tych dań, no no podziwiam bo szczerze ja bym się małży chyba nie chwycił :)

Re: Kuchnia chorwacka - domowa i "konobowa"

14
Zdjęcia z Cro i Polski. Tuńczyk robiony w domu, po kafelkach poznaję ;) Mam niedaleko miejsca zamieszkania bardzo dobry sklep rybny, myślę, że podobnych miejsc jest wiele, znajomi np korzystają z Makro.
Posiedziałem i popróbowałem ;) Dobrze tam się czuję, lubię też gotować.
Małże robimy na różne sposoby, myślę, że namówiłbym Ciebie na degustację :) Mój Teść nie jada takich specjałów, a podane ślimaki z grilla zajadał aż mu się uszy trzęsły, co prawda nie wiedział co je ;) Twierdził, że je pierwszy raz grzybki z grilla :D

Re: Kuchnia chorwacka - domowa i "konobowa"

15
Maciek pisze:"Świeża" ostryga ze sklepu, świeża prosto z hodowli - to całkiem inna świeżość. W trakcie pobytów w Cro staram się przy każdej możliwej sytuacji poszukać miejscowej hodowli, nacieszyć oczy i kubki smakowe ;)
rozumie się :) ale jak to mówią na bezrybiu i rak ryba :) jak się skusze na Chorwację to nie odpuszczę ale na razie pozostaje mi jedynie sklep
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnia chorwacka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron