Nieprzeczytane posty

Re: Hotel El Ksar Tunezja

2
Nie dostałam od Was żadnej odpowiedzi, ale to nic :)
Byłam osobiście i przekonałam się że El Ksar to chyba najfajniejszy hotel jaki znalazłam w wertowanym przeze mnie sto razy katalogu Itaki.
Chętnie podzielę się z Wami moją opinią :)
Jeśli wybieracie się do Tunezji, do Sousse to ten hotel jest naprawdę super! Bardzo ładne czyste pokoje, śliczne baseny hotelowe, plaża hotelowa, pyszne jedzenie, miła obsługa i świetni animatorzy - to tak po krótce :)
HOTEL
Z lotniska w Monastyrze jedzie się do Sousse około 20 min. Hotel El Ksar jest oddalony od ulicy, dzięki czemu bardzo cichy. Otoczony murem jak zamek. Wewnątrz styl nowoczesny, ale nawiązujący do arabskich tradycji. Wkoło hotelu piękne palmy i piękna roślinność.
OBSŁUGA I ANIMATORZY
Super sympatyczni pracownicy, chętnie służący pomocą. Kelnerzy bardzo zabawni i poprawiający humor. Animatorzy też nie pozwalali się nudzić - od rana była aqua aerobik, lekcje tańca, zabawy dla dzieci, gry zespołowe, polo, siatkówka, tenis, bule, a wieczorem tańce w dyskotece i show time - wybory mistera hotelu, pokazy tańców z różnych krajów świata i wiele wiele innych - do tej pory na samo wspomnienie chce mi się śmiać :lol:
JEDZENIE
W formie szwedzkich stołów. Codziennie bardzo duży wybór potraw, a poza tym pyszne ciasta na obiad i kolację, lody i soczyste owoce... pycha! Alkohole i napoje w all bez ograniczeń :) Przy basenie był jeszcze snack bar. Nie do przejedzenia.
BASENY i PLAŻA
Piękne baseny hotelowe, w których chętnie pływają wypoczywający, były też brodziki dla dzieci. Plaża hotelowa, 20 metrów od basenu :) Dużo leżaków, widok na morze piękny.
WYCIECZKI FAKULTATYWNE
Dwudniowa wycieczka na Saharę, do Kartaginy i jeszcze inne, ale nie pamiętam. Ja byłam pieszo plażą w Sousse, zwiedziłam Medinę i byłam jeszcze w Port el Kantaoui.

Polecam ten hotel, bo jest rzeczywiście bardzo fajny i ma klimat. Nie było się do czego przyczepić :)
Załączam kilka moich zdjęć :)
3.JPG
3.JPG (49.41 KiB) Przejrzano 9699 razy
2.JPG
2.JPG (56.05 KiB) Przejrzano 9699 razy
1.JPG
1.JPG (46.56 KiB) Przejrzano 9699 razy
5.JPG
5.JPG (51.29 KiB) Przejrzano 9699 razy

Re: Hotel El Ksar Tunezja

3
W tamtym poście był hotel i nasz pokój, a raczej widok na balkon.
Teraz dodaję resztę. Przepraszam za chaos - bardzo chcę się z Wami podzielić wrażeniami, a mam niewiele czasu :)
4.JPG
4.JPG (19.7 KiB) Przejrzano 9698 razy
6.JPG
6.JPG (22.73 KiB) Przejrzano 9698 razy
7.JPG
7.JPG (44.43 KiB) Przejrzano 9698 razy
8.JPG
8.JPG (40.88 KiB) Przejrzano 9698 razy
10.JPG
10.JPG (31.07 KiB) Przejrzano 9698 razy
11.JPG
11.JPG (37.79 KiB) Przejrzano 9698 razy

Re: Hotel El Ksar Tunezja

4
A po słodkich pysznościach dodaję jeszcze hotel i animatorów :) Buziaki dla wariata w różowych okularach 8-)
9.JPG
9.JPG (49.21 KiB) Przejrzano 9697 razy
15.JPG
15.JPG (49.44 KiB) Przejrzano 9697 razy
12.JPG
12.JPG (42.63 KiB) Przejrzano 9697 razy
13.JPG
13.JPG (41.34 KiB) Przejrzano 9697 razy
14.JPG
14.JPG (50.98 KiB) Przejrzano 9697 razy
Na reszcie fotek jestem ja, więc nie dodaję :)
Miłego oglądania :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tunezja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości