Nieprzeczytane posty

wschodnie wybrzeze

1
Witam, ja planuję w przyszłym roku w sierpniu wybrać się w podróż poślubną do Malezji. Strasznie spodobała nam się wyspa Tioman, ale z podekscytowania nie zauwazyliśmy że cena obejmowała sam pobyt w hotelu (2 600zl/8dni), ktora była wtedy dla nas dość niska i dziwiłam się. Gdy zobaczyłam ceny biletów lotniczych załamałam się i już od paru godz szukam tanich połączeń bo nie chciałabym rezygnować tak szybko z tego miejsca. Planujemy wydać na podróż 5-6 tys chociaz nie wiem czy narzeczony zgodziłby się na te 6tys :/ tak czytam u was że na czworke wyszedl wam chyba dosc tanio bilet, mimo wszystko niee moge znalezc tych tanich linii. Pomożecie??? Byłabym bardzo wdzięczna o wszelkie linki i wskazówki. Juz po samych zdjęciach wiem że żal mi będzie rezygnować z Malezji.

Re: wschodnie wybrzeze

3
Tania Malezja jest możliwa, jeśli chce się podróżować długo, czasem niewygodnie, z wieloma przesiadkami. A taki tryb na podróż poślubną raczej się nie nadaje. Więc wyjścia macie dwa - albo szukacie coś tańszego w tych okolicach albo zmieniacie kierunek. Niestety, Azja na luksusowo tania nie jest....
„Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku”.

Re: wschodnie wybrzeze

4
Wg mnie budżet w wysokości 5-6 tys może mocno trzeszczeć. Choć jeśli uda się Wam kupić tanio bilet (szukaj wylotów z Berlina, Hamburga, Amsterdamu...), to może być OK. Jednak wg mnie luksusowo nie będzie.
Tani bilet do Azji, to niestety najczęściej wielogodzinna nawet 2 dniowa podróż.
Zdarzają się jednak atrakcyjne oferty pakietowe. Czy możecie zmienić destynację?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Malezja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron