Nieprzeczytane posty

Re: Malezja

12
Tak, most jest genialny. Robi niesamowite wrażenie. Szczególnie, gdy już się na nim stoi i czuje jego pracę. Most oczywiście drgań dosyć często, co wynika z jego konstrukcji. Fanów Indii i kina bollywood na pewno zainteresuje informacja, że jedną że scen filmu Don kręcona była właśnie na tym moście.

Re: Malezja

13
Byłem w Malezji we wrześniu 2012. Oczywiście Kuala Lumpur, po zostawieniu nadmiaru bagażu na stacji kolejowej KL Sentral pojechaliśmy nocnym pociągiem na kilka dni do Singapuru. Wybraliśmy się również na wyspę Penang (pociąg i prom). Koleje malajskie są wygodne, tanie, bilety można kupować przez internet z Polski. Bardzo sympatyczny, przyjazny turystom kraj.

Re: Malezja

14
O tak, Malezja jest świetna. Dla nas bardziej był to tranzyt, bo kursowaliśmy pomiędzy Wietnamem a Indonezją, no ale parę dni wpadło i udało się zwiedzić sporo. Uważam, że nie da się tam jakoś mocno zgubić - patrzysz w górę, widzisz Petronas i już wiesz, a jeśli to nie pomoże masz jeszcze wieżę telewizyjną :) Warany łażą po krzakach przy chodniku ( natknęliśmy się na jednego przy ogrodach), ludzie są pomocni i przyjaźni, no a same wieże zapierają dech. Skybridge faktycznie pracuje i to czuć, a widok z samego szczytu wież jest fenomenalny, i to mówię ja, jeden wielki lęk wysokości:)))
Nie mieliśmy czasu na wyspy, więc tutaj (póki co!) nic nie powiem.

Re: Malezja

16
Tak, Sky Bridge jest niesamowitym mostem. Jego konstrukcja robi wrażenie na osobach oglądających go z daleka, ale jeszcze większym zaskoczeniem jest spacer. Most stale pracuje no i niestety po głowie ciągle kołacze się myśl: ten most wisi tylko na linach:)

Re: Malezja

17
Czy mając 4 ostatnie dni na odpoczynek w Malezji zdecydować sie na wypoczynek na Langkawi i wrócić samolotem do Singapuru czy podzielić te dwa dni a wypoczynek pomiędzy Langkawi, potem prom do Penang i stamtąd jednym kursem wrócić do Singapuru. czy ktoś ma doswiadczeńie, prosze o radę. Pozdrawiam

Re: Malezja

19
przez ostatnich 5 lat moja przyjaciólka mieszkała w Malezji, na pytanie skąd jest odpowiada...z malezji... wiele się nauczyła, i z kuchni indyjskiej, i z yogi, i msazu , medytacji, Bardzo ja pobyt tam rozwinął i dał wiele spokoju i radosci.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Malezja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

cron