Nieprzeczytane posty

Re: Malezja

21
Piękne zdjęcia wrzucacie, Malezja to jedno z miejsc, które bardzo chciałbym odwiedzić.
Po prostu jest dla mnie czymś nadzwyczajnym, cudownym.

Mam nadzieję, że w ciągu kilku lat uda mi się ta sztuka :).

Re: Malezja

22
Jeśli chodzi o jaszczurki na ścianach to nie tylko malezyjska rzecz :D Nam towarzyszyły przez cały Azjatycki Trip - głownie nie Filipinach. smigały po ścianach i suficie nawet w restauracjach z wyższej półki :)

A jeśli chodzi o Malezję to bylismy w grudniu na pięć dni w Kuala Lumpur. Miasto zobaczyliśmy w dwa i trochę się nudziliśmy, bo poza Petronas Towers, Lake Gardens i Batu Caves to nie za bardzo jest co w stolicy robić :D
Natomiast jedzenie w Malezji jest nieziemskie! Po dwóch miesiącach na Filipinach - jadło malezyjskie to niebo w gębie. Najfajniejsze jest to, że są trzy kuchnie do wyboru, więc nigdy się nie znudzi. Z chęcią bym wróciła do KL chociażby po to, żeby się porządnie najeść :D
https://www.facebook.com/WalkThroughThe ... =3&theater -> klasycznie Petronas Towers :D Fotka z naszego Fanpage
Walk Through the World

Re: Malezja

23
Tomek78 pisze:Piękne zdjęcia wrzucacie, Malezja to jedno z miejsc, które bardzo chciałbym odwiedzić.
Po prostu jest dla mnie czymś nadzwyczajnym, cudownym.

Mam nadzieję, że w ciągu kilku lat uda mi się ta sztuka :).
Wystarczy bilety kupic i lecieć, nic trudnego :) My tak zrobiliśmy z Filipinami. Pół roku wcześniej bilety a potem się martwiliśmy co dalej :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Malezja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości