Nieprzeczytane posty

Re: Na mrozy najlepsza Afryka

3
W tym momencie na naszym termometrze jest w słońcu +1, także mamy nadzieję, że najgorsze już za nami, choć faktycznie chętnie wygrzalibyśmy się gdzieś w Afryce... Muszę przepatrzeć tanie loty i zobaczyć czy Ryan znów nie ma dobrych połączeń do Maroka :) W wakacje wyjazd uciekł nam sprzed nosa, to może w zimie się uda...
byle dalej...

Re: Na mrozy najlepsza Afryka

6
Ja się przekonałam, że nie tylko na mrozy. Byłam teraz w Tunezji, tzn. koniec kwietnia, początek maja i pogoda była cudna. Opaliłam się i teraz szpanuję w tramwaju brzoskwiniową cerą :) W Polsce też pogoda była wyśmienita, ale w morzu pewnie mało kto się kąpał, a ja tak :)

Re: Na mrozy najlepsza Afryka

7
Ja w lutym 2012r. byłam w Egipcie. Nie było tak bardzo upalnie jak to wszyscy opowiadają. Temperatury były przyjemne w ciągu dnia i wtedy wylegiwałam się na leżaczku przy basenie, ale gdy słoneczko szło spać było nawet ZIMNO :) W Egipcie słońce zachodzi około godziny 16, 17, więc wtedy już zaczynają się chłody. Nie należy zapominać o ciepłym sweterku. Ja, ponieważ nalezę do zmarzluchów, wychodząc z hotelu po godzinie 20.00 ubierałam się w kurtkę i ciepłe buty. Po kilku dniach spędzonych w kostiumie kąpielowym smutno mi było wracać do Polski tym bardziej, że nasz samolot ledwo wylądował z powodu złych warunków atmosferycznych, co oznaczało zawieje i zamiecie śnieżne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Namibia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości