Nieprzeczytane posty

Domek na Mauritiusie

1
Znalazłem tanie domy do wynajecia na Mauritiusie. Dom na 8 osób. Oddzielne sypialnie wspólny living room i kuchnia. Szukam chętnych do dołączenia sie do domu. Stawka za caly domek z basenem ok100 euro z dobę. Niestety przelot ok 3- do 4 tyś zł. Planowany termin styczeń marzec 2011. Interesuje mnie pobyt ok 3 tygodni. Cena domku do podziału na ilość par.
Dolot każdy organizuje na własną rękę, ja załatwiam domek.
Czy byliby chętni ?
Mogę się dostosować i znajdę podobne wille w innych egzotycznych miejscach (preferuję ciepłe miejsca). W Kenii lub Azji płd wsch ceny za takie domy są jeszcze niższe. Ze względu na cenę przelotu preferuję dłuższy pobyt

Re: Domek na Mauritiusie

2
Niestety to spory wydatek,szczególnie jak zresztą wspomniałeś ceny lotów,no chyba że ktoś już zaplanował podróż w te strony wtedy oferta może być ciekawa,miejmy nadzieje że chętnie się trafią.Będziemy śledzić wątek na bieżąco.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mauritius”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron