Nieprzeczytane posty

Kenia z biura podróży

1
Witam! Czy ktoś się orientuje kto organizuje sensowne wyjazdy do Kenii? No bo z Itaką chyba nie ma co tam jechać... dzisiaj przegrali proces ze swoimi klientami i muszą im oddać pieniądze...

Będę wdzięczna za informacje, jeśli ktoś był w tym kraju z jakimś innym biurem i mógłby polecić!

Re: Kenia z biura podróży

2
Cześć!
Nigdy tam nie byłam ale z chęcią pojechałabym jeszcze w tym roku.
Od kilku dni przeglądam strony biur podróży i znalazłam kilka ofert z RAINOBOW TOURS, TUI (wydają się być ciekawe).

rainbowtours.pl/kenia-i-tanzania/zakwaterowanie-kts
rainbowtours.pl/kenia-w-kraine-samburu-14-dni/zakwaterowanie-knn#2013-11-02

tui.pl/wakacje-samolotem/egzotyka/kenia/hotele;show,2104,kenijska-wielka-piatka-safarimba10960?hotel=8644&m=h#wylot=BZG,GDN,KTW,KRK,LUZ,LCJ,POZ,RZE,SZZ,WAW,WRO&len=ln68&data_od=od 1 Lis 2013&data_do=do 27 Kwi 2014&dt_from=16-11-2013&os_dorosle=2

almatur-travel.pl/lista_lato.php?nr=KEUK

Może, ktoś coś doradzi.

Re: Kenia z biura podróży

5
Szukam teraz nowych, świeżych pomysłów na jakąś zgrabną, egzotyczną wycieczkę. A w Kenii byłam w zeszłym roku, właśnie z Rainbow Tours. Wycieczka nazywa się Kenia Classic i co mogę powiedzieć, jestem bardzo zadowolona. 2 tygodnie przeplatanego safari, zwiedzania i wypoczynku, mnóstwo atrakcji, a kraj wspaniały. Najbardziej przypadły mi do gustu właśnie te safari, bo było to zorganizowane niespiesznie, tak, że naprawdę można poczuć klimat. Co do samego biura chyba nie muszę tu mówić że jest wiarygodne itd. W sumie to jedno z największych polskich biur, które w dodatku przetrwało czas kryzysu.

Re: Kenia z biura podróży

10
Osobiście byłem w Kenii na objazdówce i nie powiem, wyjazd świetny, zwłaszcza jeśli ktoś, tak jak ja, napalił się głównie na safari. Jeśli chcesz wycieczkę na większym poziomie ogólności to chyba Kenia Classic (też ją rozważałem). Teraz w nowej ofercie na zimę mają też wycieczkę Kenia i Tanzania - można się nad nią zastanawiać. Podobno Tanzania wygląda zupełnie inaczej niż Kenia a safari tam to dzika przyjemność ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości