Nieprzeczytane posty

Re: Samochodem przez Chorwację by Gracias + Budva

52
Ale treściwy przewodnik, tylko ta długość trasy troszkę mnie przeraża. Chociaż jak piszesz że zdarzyło Wam się pojechać do Chorwacji na kilka dni to może warto się wybrać. Z drugiej strony jeśli podliczymy cenę za paliwo to myślę że odpowiednim rozwiązaniem byłoby zatrzymanie się na min tydzień. Tak czy inaczej wyznaczyłeś ciekawą trasę, którą prawdopodobnie podąży wielu z nas, dzięki za to.

Pozdrawiam

Re: Samochodem przez Chorwację by Gracias + Budva

53
Witam Was,

Zgadza się, warto się wybrać na tydzień lub więcej.
Niekiedy mamy jednak tylko kilka dni, dlatego koszty podróży mają inną proporcję w całości. Biorąc pod uwagę czas przejazdu, czyli (zależy kto jak jedzie i skąd) od 10 do 14 godzin to można się pokusić o wypad na kilka dni. Pogoda nawet w lutym na północy Chorwacji jest czasami zaskakujaca. My w tym roku mieliśmy 20 stopni, dlatego spokojnie można było kawę wypić w tishircie będąc na zewnątrz.

Re: Samochodem przez Chorwację by Gracias + Budva

58
Cześć Wszystkim,

Nie zapomniałem :)
Ale przez tą dziadowską chorobę panujacą teraz wszystko się wywraca. Mam dużo nowych obowiązków i zadań.
Już kilkukrotnie chciałem zacząć pisć ale ciągle coś "wyskakuje" nowego. Nie jest łatwo - jednym zdaniem.
Obiecuję, że jak tylko się trochę uspokoi na "lini frontu" to wrócimy do tematów tak aby do wiosny troszkę przybyło info w tym temacie.

Trzymajcie się ciepło,

Pozdrawiam, odezwę się

Gracias
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chorwacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości