Nieprzeczytane posty

Re: Chorwacja w lutym 2020

11
Kurcze jak ładnie to wygląda, zdjęcia przypominają średniowieczne miasteczka z Włoch, które uwielbiam, natomiast te chaty przypominają mi tzw Broch ze Szkocji, które znalazłem przemierzając wyspę Harris w Szkocji ( mam nadzieje że byłeś w Szkocji ?)

A wracając do tematu, to zachęciłeś mnie do powrotu do Chorwacji, poza tym uwielbiam robić zdjęcia w takich starych miasteczkach.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Chorwacja w lutym 2020

12
... natomiast te chaty przypominają mi tzw Broch ze Szkocji,
rzeczywiście, masz rację, coś w tym jest. Widocznie tego typu budowle były powszechne w Europie.
... które znalazłem przemierzając wyspę Harris w Szkocji ( mam nadzieje że byłeś w Szkocji ?)
niestety nie. Przykro ale nie byłem. Północna Europa to dla mnie "nowy nieodkryty ląd". Twoje zdjęcia z wyspy są prawie nienaturalne. Niesamowite ! Rewelacja.

Re: Chorwacja w lutym 2020

16
Witaj,

Zerknąłem na temat, który podałeś. W zasadzie całkowicie się zgadzam z adminem. Bardzo czytelnie to przedstawił.
Oczywiście, można się zagłębić ale raczej i tak w całości planu się nie wykona. Teoretycznie można próbować, ale czy warto ?

Trasa do Chorwacji może być różna. Zależy czy ktoś woli więcej autostrad czy dróg bocznych. Jako ciekawostkę podam, iż w 2008 roku jadąc na Półwysep Gargano przebyłem Austrię tylko i wyłącznie drogami pobocznymi. To była wspaniała podróż przez Aply. Byliśmy na tyle wysoko, iż chmury tworzyły się poniżej nas. Padało do tego, więc z każdego uskoku skalnego wypływał mały wodospad. Mam nagrania video, niestety zdjęcia są bardzo kiepskiej jakości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chorwacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości

cron