Nieprzeczytane posty

Re: Seszele

32
bartek1 pisze:Uwielbiam egzotyczne wyspy,piekne plaze,itp.Kiedys postawilem sobie za cel zwiedzic wszystkie piekne wyspy (pewnie wszystkich nie uda mi sie ale chociaz kilka ) Przyjme wszystkie info na temat Seszeli
Seszele sa b. romantyczne, szczegolnie jak sie tam leci z ukochana osoba. :-)
Bylem tam kilka ladnych lat temu, mile wspominam i polecam.
Z tego co widzialem w Internecie, mozna wyskoczyc na 7 dni za ok. 5000.- od osoby.
Inna opcja, to jakas super promocja lini Air France z Paryza, byloby moze taniej.
Ja lecialem Air Seychelles poprzez Londyn, ale wtedy nie bylo tanio.

Pozdrawiam i zycze z calego serca Wszystkim Uzytkownikom tego forum, co tak b. chca pojechac, aby wkrotce zwiedzili Seszele.

Re: Seszele

34
Fogawi pisze:a jeśli ktoś był to można prosić o info co może tam robić osoba, która z nurkowaniem nie ma za dużo wspólnego, a i całodzienne leżenie na plaży ją nudzi? :)
A co dokladnie lubisz i jakie wyjazdy preferujesz? Sorry, ze pytam, ale zdarzaja sie turysci, ktorzy jada na Seszele tylko dla samego prestizu. Poczytaj w Internecie o atrakcjach turystycznych, moze znajdziesz cos, co cie zainteresuje? :-)

http://www.travelin.pl/panstwo/seszele/ ... urystyczne
http://www.travelmaniacy.pl/profil,795, ... 56,seszele

Pozdrawiam.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Re: Seszele

35
Jeśli kogos nie ,,jara" podwodny świat i plaża to na Seszelach może jednak się trochę zanudzić. Wiadomo, że sa tam niezwykłe cuda natury, ale to miejsce służy chyba bardziej takiemu leniwemu odpoczynkowi. Zwiedzac nie ma chyba za bardzo co :)

Re: Seszele

39
Przejrzałam mnóstwo for na temat Seszeli i tylko mnie to utwierdziło, że jeśli podróż poślubna to tylko tam! Pytanie tylko jak to podzielić... wiecej czasu spędzic na Mahe czy raczej La Digue + Praslin?

Re: Seszele

40
Seszele jest piękne, ale niestety odnoszę wrażenie, że nieco za drogie.
Dolecieć do tego miejsca, to trzeba mieć walizkę pięniędzy (najlepiej w Euro).

Szukam tutaj lotów z całej Europy od dobrych dwóch miesięcy. Okazji - 0.
Nigdy nie byłem i jak tak dalej pójdzie, to nie będę.

Tak z ciekawości - za ile lecieliście na Seszele i w jakich terminach?
home
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seszele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości