Nieprzeczytane posty

Re: Majorka 2012 Fotoreracja

15
Na Majorce byłem kiedyś w październiku/listopadzie kiedy u nas było już chłodno. A tam prażyło słoneczko chociaż woda nie była już tak ciepła jak latem. Turystów nie było już takie mrowie jak w pełni sezonu, większość gości hotelowych to byli hiszpańscy emeryci. Samochodem z wypożyczalni (za 50 euro za 5 dni) zjeździliśmy całą wyspę. Warto wspomnieć o jeszcze o jednej atrakcji w Palmie a mianowicie o jednym z największych kompleksów akwariowych w Europie - Palma Aquarium. Jedno z mieszczących się tam akwariów Big Blue jest największym w Europie akwarium z rekinami, można je obserwować siedząc wygodnie przy szybie. Robi wrażenie!

Re: Majorka 2012 Fotoreracja

16
Uwielbiam hiszpańskie wyspy. Z pobytu na Majorce najbardziej pozostały mi w pamięci piękne plaże oraz cudowny kolor wody :) Byłam tam także w jaskiniach drach, których odwiedzenie polecam, ale przed wybraniem się tam, radzę sprawdzić na ich stronie internetowej godziny w jakich można zwiedzać jaskinie, gdyż wpuszczani są tam ludzie w odstępach godzinnych, a z tego co pamiętam w niektóre dni są również dwugodzinne przerwy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 195 gości

cron