Nieprzeczytane posty

Re: Kuchnia japońska w Polsce

24
Raz zdarzyło mi się jeść sushi kompletnie źle przygotowane. Szkoda, bo uwielbiam, a jedzonko nie jest tanie. Bardzo się zraziłam. Na szczęście znalazłam miejsce, gdzie kucharze znają się na tym co robią. Kilka razy przygotowałam sobie też w domu - nie jest to aż tak trudne. Polecam :)
rejsy

Re: Kuchnia japońska w Polsce

26
Versinn pisze:Ja też nie zaliczam się do fanów sushi, jako, że w ogóle nie przepadam za rybami, a co dopiero za surowymi...
Fakt faktem, także słyszałem o wspomnianej na pierwszej stronie popularności lokalu z tym daniem w Bydgoskim Fordonie. ;)

Gdzie konkretnie w Fordonie? Bo mieszkam tam i nie mogę zlokalizować punktu sushi tam;p

Re: Kuchnia japońska w Polsce

27
Sushi wcale nie musi być z surowymi rybami. Sama bardzo lubię, wiem jednak,że niektórzy nie są w stanie się przełamać. Można spróbować sushi z rybą grillowaną albo wędzoną. Niektóre restauracje oferują również kuchnię chińską na ciepło.Jest to swego rodzaju ciekawa odmiana.
w Warszawie warto jest wybrać się do Besuto na Nowym Świecie. Pomijając fakt tego, że jest to obecnie jedna z najlepszych restauracji sushi w Wawie to można tam również spróbować oryginalnej kuchni z owadów.

Re: Kuchnia japońska w Polsce

29
kuchnia japońska to nei tylko sushi, lubię, ale fanką nei jestem. Tym bardziej, że w naszym kraju nei udało mi się na jakieś wielkie smakołyki trafić.
Z kuchni japońskiej najbardziej ukochałam zupy np. ramen. Polecic też mogę edamame (przystawka przygotowana z niedojrzałych strąków soi).
No i wszelkie potrawki z ryb, mięsa, owoców morza i warzyw.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnia azjatycka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości