Nieprzeczytane posty

Wyspy Palau

1
Widzialem program o tych wyspach calkiem niedawno (wczesniej nie mialem pojecia o ich istnieniu),piekne sa te wyspy,bardzo zielone,skaliste wybrzeza,piekne. Orietujecie sie czy tam sa jakies kurorty jak na Malediwach czy jakies hotele?????Jak cenowo to wyglada?????

Re: Wyspy Palau

2
Oto linki do resortów na Palau

http://www.palauppr.com/

http://translate.google.pl/translate?hl ... ort.com%2F ( strona przetłumaczona )

Niestety ceny są nie na moją kieszeń , na razie musze się nacieszyć tapetą na monitorze.Kurcze aż chciało by sie tam pojechać.

_________________
Alex

Post został pochwalony 0 razy (Jeśli uważasz, że ten post zasługuje na pochwałę, kliknij tutaj)
Zobacz nowy wymiar podróży. Podróże,przewodniki,ukryte miejsca.Zapraszam na mój nowy portal podróżniczy

Re: Wyspy Palau

5
W Koror (główne miasto Palau) - najtańszy nocleg to DW Motel - cena za 1 osobowy pokój z klimą i indywidualnym węzłem sanitarnym to 38 USD/dobę (2009 rok). Jedzenie - backpackersowe bardzo tanio - w marketach kupuje się gotowe potrawy a la China za ok.2-3 USD, całkiem smaczne. W takim sklepie jest zawsze mikrofala i kilka stolików, można sobie taki posiłek przygrzać i na miejscu zjeść. Telefony do Polski - śmiesznie tanie, za kartę USd10,00 coś ok.23 minut rozmów. Internet bez problemu za 1-2 USD/h. Transport - bardzo łatwy stop, chętnie biorą. Polecam wyspę PELELIU - przejazd promem USD 5,00 OW. Nocleg - nie pamiętam nazwy hostelu, ale są chyba tylko 2 bakcpackersowe na wyspie - USD 25,00/dzień. Na tej wyspie najlepiej się porusza rowerem, dużo ciekawych reliktów z wojny USA-Japonia. Super plaże, ciepła woda, bajka. Dolot- ja leciałem z Manili Continental Airlines -USD 400 RT.

Re: Wyspy Palau

6
Witaj.Nareszcie miejsce gdzie ceny nie zwalają z nóg.Na Palau są jedne z najpiękniejszych raf koralowych na świecie ,wiesz coś odnośnie kosztów nurkowań a także wszelkich sportów wodnych ?
Jestem zwolennikiem piaszczystych plaż,ponoć nie ma ich tam aż tak wiele,dominują kamieniste wybrzeża,wszystko to jednak rzecz gustu.Czy miałeś przyjemność zwiedzić inne okoliczne wyspy za wyjątkiem wspomnianej przez ciebie wyspie PELELIU.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Wyspy Palau

8
OOO wreszcie ktos kto byl tam,super:-) Dzieki za podanie przykladowych cen,bo dzieki temu zdalam sobie sprawe ze nie jest tam tak drogo jak myslalam.Nie wiem dlaczego ale egzotyczne wyspy kojarzą mi sie z baaardzo wysokimi cenami.

Re: Wyspy Palau

9
ja nie nurkuję, więc cen nie znam. Mogą być jednak wysokie, bo teren jest oblegany przez Japończyków, którzy przyjeżdżają tam na nurkowanie. Plaż faktycznie luksusowych nie ma, ale np. w takim Koror przy japońskim hotelu (nazwy nie pamiętam), jest mała, ale przyjemna plaża i można sobie fajnie popływać. Na Peleliu jest mini-laguna w środku wyspy, gdzie też jest fajne miejsce do kąpieli. Hostel w którym mieszkałem nazywa się Wenty's Inn - nocleg 25 USD. Można się targować - ja w tej cenie miałem wliczony rower na cały dzień (a za rower ekstra chcieli 10 USD/dzień).

Re: Wyspy Palau

10
A czy płynąc na PELELIU miałeś przyjemność gościć na pobliskiej wyspie ( a właściwie grupie wysp ) ngeruktabel ?

Wracając do tematu nurkować to warto wspomnieć iż na całym tym teranie dominują całkowicie nietknięte rafy co jest wręcz niespotykanym zjawiskiem ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Palau”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości