Nieprzeczytane posty

Re: Wyspy Palau

11
admin pisze:A czy płynąc na PELELIU miałeś przyjemność gościć na pobliskiej wyspie ( a właściwie grupie wysp ) ngeruktabel ?

Wracając do tematu nurkować to warto wspomnieć iż na całym tym teranie dominują całkowicie nietknięte rafy co jest wręcz niespotykanym zjawiskiem ;) ;)

W ogóle nie słyszałem o tych wyspach. Z wysp leżących blisko Koror słyszałem o ANGAUR, ale ponieważ z opisu wynika, że plaż tam nie ma w ogóle i ocean jest bardzo wzburzony, więc tam nie pojechałem.
Podróż stateczkiem na Peleliu jest super, bo się przepływa kanałami pomiędzy "kupkami" zieleni wyrastającymi wprost z oceanu. Być może to są te wyspy, o których piszesz, ale nie ma do nich dostępu bo są to skały (rafy) wystające z morza i od poziomu wody aż do szczytu pokryte drzewami. Być może jak się wynajmie łódź z jakimś tuziemcem, to on zawiezie do którejś z wysp, która jest dostępna, ale ja nie szukałem.

Re: Wyspy Palau

12
Widoczek takich porośniętych wysp musi wyglądać cudnie nawet jeśli miałbym oglądać je z łódki. :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Palau”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości