Nieprzeczytane posty

Re: Nowa Zelandia

32
Nowa Zelandia, jak ostatnio czytałam, jest krajem doskonałym dla poszukujących pracy za granicą, zajęła drugą lokatę, zaraz do Singapurze. Skoro jest piękna, doskonałą do życia i można tam jeszcze dobrze zarobić, to ja się pytam, col my tu jeszcze robimy? :)
„Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku”.

Re: Nowa Zelandia

33
Magda Kajzer pisze:Nowa Zelandia, jak ostatnio czytałam, jest krajem doskonałym dla poszukujących pracy za granicą, zajęła drugą lokatę, zaraz do Singapurze. Skoro jest piękna, doskonałą do życia i można tam jeszcze dobrze zarobić, to ja się pytam, col my tu jeszcze robimy? :)
kisimy się w naszym piekiełku ;)

Re: Nowa Zelandia

35
Nową Zelandię odwiedziliśmy już kilka razy. Widoki zapierają dech w piersiach, ale niestety ceny także potrafią zaskoczyć. Dla nas Polaków, to ciągle drogi kraj. Nie dość, że bilet lotniczy kosztuje sporo, to jeszcze na miejscu drożej niż u nas - to niestety bariera, która często ogranicza. Może kiedyś się to zmieni...

Re: Nowa Zelandia

36
Magda Kajzer pisze:Nowa Zelandia, jak ostatnio czytałam, jest krajem doskonałym dla poszukujących pracy za granicą, zajęła drugą lokatę, zaraz do Singapurze. Skoro jest piękna, doskonałą do życia i można tam jeszcze dobrze zarobić, to ja się pytam, col my tu jeszcze robimy? :)

W lipcu lecę tam otwierać nowy oddział firmy i powiem Ci, że odkąd tylko pojawiły się informacje o naszych planach to momentalnie wielu Polaków się odezwało z zapytaniami. W Singapurze byłem i powiem tyle - miejsce wielkich możliwości, oczywiście same chęci nie wystarczą, trzeba mieć trochę szczęścia.

Wracając do zasadniczego tematu, jakim jest NZ - powiedzcie mi, jak tam sprawa wygląda ze służbą zdrowia? Łatwo się można dostać do lekarza w awaryjnej sytuacji?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowa Zelandia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości