Nieprzeczytane posty

Sopockie hotele

1
Siema!

Ostatnimi czasy rozglądam się za wakacjami z dala od południa Polski, które kompletnie mi się przejadło. Mój wybór padł na Trójmiasto, z naciskiem na Sopot. Jednak gdy obczaiłam bazę noclegowni na nocujznami.pl i kilku innych portalach nie mogę sie zdecydować na nic konkretnego - czego jest mi szalenie szkoda, bo zależało mi na lokalizacji blisko Monciaka. Czy możecie mi polecić coś w miarę ludzkiej cenie na tym obszarze? A może lepiej po prostu zakwaterować sie w Sheratonie i nie zastanawiać się zbytnio? Licze na wasze opinie :P

Re: Sopockie hotele

2
W Marcu miałam podobny problem, z tym, ze właśnie najbliższe sąsiedztwo Monciaka mnie nei interesowało.
Ciekawe propozycje i różnorodne pod względem cenowym oraz lokalizacyjnym znalazłam na airbnb. Ostatecznie jednak zdecydowałam się na wynajęcie mieszkania za pośrednictwem grandapartments.pl - mieszkanie w 100% zgodne z opisem, kontakt z firmą bardzo dobry, nawet w dni wolne od pracy. Polecam w 100%

Re: Sopockie hotele

3
Sopot jest dość drogi, sama staram się wybierać mniejsze miejscowości i planować wycieczki tam, gdzie mam ochotę. Zerknij na willa turkusowa apartamenty w Kątach Rybackich - mała miejscowość, a standard tych apartamentów wysoki, przy cenie od osoby niższej niż w kurortach bardziej obleganych. To fajna baza na wyprawy do Trójmiasta czy choćby Fromborka, Ciekawym doświadczeniem może byc rejs do Elbląga - pochylnie to rzadkość nie tylko w Polsce. Dodatkowo Kąty to szerokie, czyste plaże i ciepłą woda. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Re: Sopockie hotele

5
Z mego doswiadczenia i ostatniego pobytu w Trojmiescie widac wyraznie, ze ceny hoteli i apartamentòw prywatnych nie tylko w Sopocie ale i w Kolobrzegu sa drozsze niz u nas! Prowincja Salerno morze i gòry jednoczesnie a takze slynne zabytki.

Re: Sopockie hotele

6
Ja bym polecał nocować raczej w Gdyni, bo jest znacznie taniej. A w Sopocie można po prostu spędzać czas :) Można też zamiast hotelu wynająć apartament, ale tu jest to ryzyko, że można trafić na bardzo głośnych, imprezowych sąsiadów, zwłaszcza w sezonie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hotele ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości