Nieprzeczytane posty

Pensjonat Roma - Pszczew

1
Witam

Niedawno wraz z przyjaciółmi wyjechaliśmy sobie na weekend do miejscowości Pszczew. W telefonie wpisałem "nocleg Pszczew" wyskoczyła mi lista wyników wszedłem szybko na jakąś stronę z noclegami. Przeglądając tak tą listę rzucił mi się w oczy pewien budynek. Wszedłem w ofertę, przejrzałem zdjęcia pokojów. W ofercie był link do strony pensjonatu wszedłem zapoznałem się z ofertą i zadzwoniłem. Szybka rezerwacja, miła obsługa. Przez telefon recepcjonista mnie pokierował jak dojechać do obiektu.
Nocleg znajduje się w cichym i spokojnym miejscu. Właściciel nam powiedział gdzie możemy się udać by zobaczyć ciekawe miejsca. Tak więc odwiedziliśmy dwie wieże widokowe, które znajdują się wokół miejscowości. Trochę jezior odwiedziliśmy bo jak się okazało wokół Pszczewa jest kilkanaście naprawdę czystych jezior.

Ogólnie pensjonat oceniam bardzo dobrze. Warunki w pokojach dobre. Na razie nie było TV w pokojach - ale nam to nie przeszkadzało wyjechaliśmy na wczasy by odpocząć od TV, miejskiego zgiełku i to się nam udało - właściciel mówił, ze za jakiś czas będą telewizory w pokojach, ale póki co nie zakupił odbiorników, a już wszystko jest przygotowane pod telewizję.
Wieczorkiem na tarasie urządziliśmy sobie małą imprezkę przy grillu. Bawiliśmy się gdzieś do godz 4 w nocy. Nikt nie przyszedł nas uciszać, nie kazał nam iść spać. Bardzo miła atmosfera.

Bardzo polecam Państwu Pensjonat Roma, w tym roku jeszcze raz się tam wybiorę :)
Strona internetowa Pensjonatu: http://pensjonatroma.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hotele ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron