Nieprzeczytane posty

Re: Hotele z Wellness SPA

11
Polecam z osobistego doświadczenia Hotel Spa Afrodyta w Ośnie Lubuskim. Ośrodek położony nad jeziorem - cisza i spokój.
Ponadto godnym uwagi jest Spa_larnia w podpoznańskim Puszczykowie. Nad morzem, to Aquarius Spa.
Testowane osobiście, kilkukrotnie. Polecam

Re: Hotele z Wellness SPA

12
to i ja polecę, hotel Marina koło Olsztyna. Jest Spa, ( baseny, jacuzzi, sauny) Budynek w stylu skandynawskim, na srodku jeziora :) ( ok, jezior) Niesamowity klimat. Bylismy z mężem i dziecmi ( maluchy do 6 roku za darmo!) a jeszcze tej jesieni jedziemy na weekndowy wypad.

Re: Hotele z Wellness SPA

13
Ja mogę z czystym sumieniem polecić hotel spa nad morzem, w którym często są promocje . Hotel znajduje się w Pobierowie w samym lasku i w bliskiej odległości od morza. Pokoje są w bardzo dobrym standardzie i w każdym jest bezprzewodowy internet. Mają duży wybór zabiegów kosmetycznych i świetną restaurację hotelową. Właściwie co roku jeżdżę tam z przyjaciółkami, a teraz chcę wyciągnąć na taki wyjazd męża.

Re: Hotele z Wellness SPA

16
Ostatnio miałam przyjemność spędzać urlop w hotelu Senator w Dźwirzynie. Strefa wellness&spa super wyposażona, poza tym hotel o wysokim standardzie i kompetentnej obsłudze. Bardzo na plus również lokalizacja: blisko do morza i las dookoła. Świetne miejsce do wypoczynku, szczególnie jeżeli wybieracie się z dziećmi, bo animatorzy ciągle coś dla nich orgaanizują, więc dzieci mają zabawę, a rodzice mogą trochę odpocząć. :)

Re: Hotele z Wellness SPA

19
Ja ostatnio miałam przyjemność relaksować się w spa w miejscu może nie tak typowym jak polskie morze, ale za to w spokojnym i urokliwym. Mianowicie, mam na myśli hotel Abidar w Ciechocinku. Bardzo fajne spa, miła atmosfera i relaks gwarantowany ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hotele ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości