Nieprzeczytane posty

Hotel na Mazurach!

1
W tej kategorii powinniśmy recenzować Hotele. Ze względu na to, że moje wczasy zawsze kończą się na Mazurach mogę opowiedzieć o hotelu, który znajduje się w sercu tego regionu.
Hotel St. Bruno to hotel który powstał z odrestaurowanego zamku. Przestrzenie wspólne hotelu oferują najwyższy standard i wygodę. Cały obiekt jest w pełni klimatyzowany, co zapewnia pełen komfort latem. To co mnie zaskoczyło, to przemiła obsługa. Ludzie są tam naprawdę jak ejdna wielka rodzina, ale zarazem bardzo pomocni i profesjonalni.
No i jedzenie. Restauracja La Biblioteque oferuje takie menu że na samą mysl ślinka mi cieknie! :)
Odwiedzam Hotel cżesto dzięki pakietom jakie poferuje - można dopasować sobie ciekawe atrakcje, według oferty. A co ciekawe, do Hotel uczesto są zapraszani wyjątkowi goście, z którymi można się spotkać. Ja widziałem tylko Grochole- na Wielkanoc, ale to również było niesamowite przezycie!

Polecam zdecydowanie!

Re: Hotel na Mazurach!

2
A ja postawiłam na agroturystykę. Wybrałam Agroturystykę Bartosze. Mają swą stronę także na FB, więc nie będę podawała informacji, podam tylko, że jest to świetne miejsce, w którym na prawdę można odpocząć !

Re: Hotel na Mazurach!

3
Byłem, odwiedziłem i polecam. Hotel Omega w Olsztynie zrobił na mnie ogromne wrażenie. Duże i elegancko wyposażóne pokoje a największą frajdą było to że mogłem poszaleć na strzelnicy :) Dobre jedzenie i ogólnie fajny klimat. I co ważne.. hotel ma certyfikat Złoty Standard. Polecam wszystkim

Re: Hotel na Mazurach!

7
We wakacje jak byłem na Mazurach to zatrzymałam się w Srebrnym Dzwonie nad Zalewem Wiślanym. Było naprawdę wspaniale, nie tylko ze względu na piękne okolice, ale hotel naprawdę robił wrażenie. Odpoczęłam za wszystkie czasy, zwłaszcza w hotelowym spa... :) musze tam wrócić w przyszłym roku :)

Re: Hotel na Mazurach!

9
Jeśli na Mazury - to tylko do Folwarku Łękuk. Chyba żaden inny hotel nie ma tak szerokiej oferty dla rodzin z dziećmi.. Byłam w zeszłym roku całą rodziną, wybawiliśmy się za wszystkie czasy! Dzieci mają mnóstwo zajęć, warsztatów - rodzice mogą odsapnąć. Ale nie żeby leniuchować! Tutaj aktywnie spędzicie czas :) Poranki biegowe po Puszczy Boreckiej (cudownie przebiec się po lesie o poranku), zajęcia taneczne, teatralne, fitness.. SPA! Cudowny relaks. Obsługa bardzo serdeczna, wszyscy są naturalni, ale zarazem profesjonalni.
Kuchnia swojska, z klimatem. Dosłownie: swojskie mazurskie wyroby od sąsiadów - miody, sery, które można zakupić, olej rzepakowy, który tłoczony jest na miejscu, również można go kupić! Zdrowa pamiątka z pobytu :) Kuchnia bardzo smaczna!
Jeśli jeszcze nie wiesz gdzie się wybrać w tym roku - z czystym sumieniem polecam to miejsce.

Re: Hotel na Mazurach!

10
Ja z dorosłymi już dziecmi oraz wnukami byliśmy w Marinie Nawigator w Mikołajkach, i dzieciaki nie nudziły się ani przez chwile. Na terenie dostępny jest chociażby plac zabaw. Z czysytm sercem mogę polecić :) http://www.marinanawigator.pl/domki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hotele ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości