Nieprzeczytane posty

Hotele w Polsce

1
Witam

Jakie są Państwa opinie i doświadczenie związane z hotelami w Polsce. Czy jest coś co wyróżnia hotele z naszego kraju? Proszę podzielcie się opiniami na temat ciekawych, godnych odwiedzenia hoteli w naszym kraju, w których byliście osobiście lub słyszeliście opinie na ich temat.

Re: Hotele w Polsce

7
Ja odwiedzam regularnie Hotel. St Bruno - ciekawe miejsce, przepyszna kuchnia, dużo atrakcji (w zalezności jaki pakiet w danym okresie jest realizowany, na takie atrakcje dodatkowo organizowane przez hotel możemy się natknąć), bardzo przyjazna obsługa, która dba o klientów. Ceny są różne, zależy co wybierzemy dla siebie. Czy drogo? Hmm.. zalezy jakie masz oczekiwania, ale według mnie jak na standardy jakie oferuje, no i to że jest to hotel w zamku, ceny są w miarę przystepne, na kieszeń Polaka.

Re: Hotele w Polsce

10
Nie cena jest najwazniejsza, ale stosunek ceny do jakości. Jestem gotowa zapłacić więcej za porządne warunki, przynajmniej wiem wtedy za co jest taki, a nie inny rachunek. Od kilku lat, jeśli tylko spędzam wakacje w kraju, jeżdżę do różnych hoteli SPA, ponieważ mam problemy z kręgosłupem i muszę się rehabilitować. Zazwyczaj wykorzystuję portal spahotele.pl i jak dotąd jestem zadowolona z pakietów SPA, z których korzystałam.

Wróć do „Hotele ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości