Nieprzeczytane posty

Re: Hotele w Polsce

21
Po części wszyscy macie rację. Może i jest drogo ale większość hoteli czy kurortów może się pochwalić świetną ofertą i atrakcjami. Z drugiej strony jeśli kogoś nie stać na hotele albo woli bardziej kameralną atmosferę to zawsze można wybrać jakiś niewielki hostel lub wypoczynek pod namiotem.

Re: Hotele w Polsce

22
Trudno porownywac hotele w Polsce, poniewaz hotel **** nad Bałtykiem, a hotel za miastem w mniej turystycznym regionie to róznica zazwyczaj kolosalna. Jesli zalezy nam na wysokim komforcie w obiekcie, ładnym spa i prawdziwych czterech gwiazdkach, a nie chcemy wydawać fortuny to własnie polecam tę druga opcje. Zawsze staram sie wybierac kameralne hotele, na uboczu troche mniej znane. Generalnie przedewszystkim nastawiam się na komfort i odpoczynek od zgiełku. Uwielbiam morze, ale w tym roku stwierdzilam ze wyjade gdzies blizej gor i stanowczo nie zaluje bo znalazlam prawdziwą ciekawostkę. Hotel położony jakies 15 km od Rzeszowa, na zupelnym uboczu jeszcze otoczony lasem. Normalnie takie obiekty to zazwyczaj pensjonaty albo agroturystyka a tutaj 4*! I to prawdziwe cztery gwiazdki, z pieknym basenem, super profesjonalnym spa i dwoma restauracjami. Podczas mojego pobytu odbywalo sie wesele, ale hotel jest tak skonstruowany, ze praktycznie nie widzialam gosci weselnych. Piekny ogród i stosunkowo blisko do Bieszczad (ok 90 km do tamy solińskiej). Hotel nazywa się Spa Splendor, bywaja problemy z dojazdem (tak jak mowilam, zupelny spokoj wokol i praktyczny brak zabudowan), ale po telefonie do hotelu droge juz znalezlismy bez problemu. Polecam i pozdrówcie odemnie obsługę ;)

Re: Hotele w Polsce

23
Na rynku jest wiele portali które pozwalają porównać ceny hoteli np. relaximo, można przecież odpalić sobie takie portale po jednym w każdej zakładce przeglądarki i porównać oferty z miejscowości która nas interesuje.

Re: Hotele w Polsce

24
Takie "porównywarki" są bardzo przydatne. Szczególnie jak ktoś planuje wyjazd od dłuższego czasu. Jednak w sezonie turystycznym takie strony często przestają działać bo zbyt wiele osób jest tym zainteresowane. Ale od czego są inne strony.

Re: Hotele w Polsce

25
Z polskich hoteli najbardziej przypadł mi do gustu Czarny Potok w Krynicy Zdrój. To nowy, elegancki, bardzo ciekawie i ze smakiem urządzony hotel. Pokoje są bardzo ładnie i wygodnie wyposażone. W hotelu jest profesjonalny kompleks spa, basen i inne atrakcje. Nie zapomniano również o dzieciach, dla których są przygotowane plac i sala zabaw oraz brodzik z fontanną :) . Po urlopie spędzonym w Krynicy wróciłam bardzo zadowolona, wypoczęta i dopieszczona :) .

Re: Hotele w Polsce

26
wszystkim amatorom klasyki polecam Pałac Odrowążów Manor House (Chlewiska). Bardzo stylowy obiekt z długą historią i tradycją. Bardzo miło spędziłem tam czas podczas kilkudniowego zasłużonego odpoczynku. Polecam szczegolnie basen, ogród medytacji i golf wodny! Manor House ze Zlotym Standardem oczywiście. Pozdrawiam!

Re: Hotele w Polsce

27
PodroznikMichał pisze:Jakie są Państwa opinie i doświadczenie związane z hotelami w Polsce. Czy jest coś co wyróżnia hotele z naszego kraju? .
Ktoś tutaj bardzo dobrze zauważył, że 3* nad Bałtykiem to zupełnie inne 3* niż w górach, przy czym in plus dla gór. Kiedyś byłam w fajnym spa w Dziwnowie i to było moje jedyne dobre doświadczenie, za to w górach wiele jest ładnych hoteli, ale jak ma być też ciekawie to polecam Hotel Piwniczna w Piwnicznej Zdrój. Ciekawy, bo każdy pokój urządzony jest inaczej, cały hotel, wystrój, restauracja nawiązuje do tradycji łemokwszczyzny i to go odróżnia od innych tego typu miejsc. SPA Hedoni też jest bardzo ładne, dobrze wyposażone i też w klimacie Łemków... Polecam obejrzenie galerii i wybranie się tam, jeśli szukacie niebanalnych noclegów hotelpiwniczna.pl/

Re: Hotele w Polsce

30
Masz rację, do tego warto zadbać o hotel w którym jest restauracja i inne usługi. Kiedyś ustaliliśmy tryb oszczędny (tanie noclegi, szukanie restauracji itp itd) i porównaliśmy z pensjonatem z full opcja. wale nie wyszło tak źle. W pensjonacie były zniżki, darmowy basen i wszystko na miejscu, nie trzeba było szukać, jeździć i co za tym idzie płacić za parkingi i paliwo. Od tego czasu jestem za wyższym standardem usług.

Wróć do „Hotele ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości