Nieprzeczytane posty

Re: Hotele w Polsce

51
botwinka pisze:Moim ulubionym hotelem jest Adam Hotel & Spa, zwłaszcza dlatego że ma spa ale i dlatego że jest tam luksus i eleganckie wnętrza. Polecam , świetna obsługa i jedzenie. Nie ma się do czego przyczepić :P Hotel znajduje się w Kudowie Zdrój w górach, można wybrać się na wycieczkę do Czech. Przewidziane są tam różne atrakcje. Warto poczytać sobie http://www.adamspa.pl
adam-hotel-spa-kudowa-zdroj-t9305.html
już znamy te reklamę ;)

Re: Hotele w Polsce

52
Dla mnie kryterium dobrego hotelu jest relacja jakości do ceny. Jestem w stanie zapłacić dużo za hotel jeśli jest wart swojej ceny. Poza tym uprzejmość jest też istotna. Pod tym względem hotel .... był dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Centrum Warszawy i takie miejsce. Hotel urządzony w stylu art deco z częścią prawdziwych antyków. Miejsce ciekawe i warto obejrzenia i odwiedzenia :)

Re: Hotele w Polsce

53
bardzo przypadł mi do gustu hotel Ferdynand w Rzeszowie. byłam tam w podróży biznesowej. hotel jest elegancki, idealny na podróż biznesową, znajduje sie w centrum miasta, posiada dobrze wypsazone sale konferencyjne oraz pokój biznesowy. ogólnie wysoka klasa w przystępnej cenie

Re: Hotele w Polsce

54
Jakbym miała wymienić listę hoteli w Polsce, które polecam to miejsca by brakło. Zawsze przed rezerwacją sprawdzam standard, zdjęcia, opinie. I nigdy mnie taki rekonesans nie zawiódł. Dlatego polecam przyłożyć się do wyboru hotelu, a lista tych wartych uwagi na pewno wzrośnie! :)
„Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku”.

Re: Hotele w Polsce

55
Ostatnio odwiedziłem Hotel Hilton w Gdańsku i muszę przyznać, że Gdańska starówka wygląda niesamowicie, akurat z okna miałem na nią widok. Mają również znakomite restauracje najlepsze miejsce do spędzania wolnego czasu!

Re: Hotele w Polsce

56
a co powiecie na trochę mniej typowe miejsca noclegowe?
Na przykład hotel kapsułowy w Warszawie, domki na drzewie, domy na wodzie nad naszym morzem czy noclegi w luksusowych salonkach tworzących niesamowity skład pociągu w Białowieży :)
Polecam!

Re: Hotele w Polsce

57
Z żoną lubimy wybrać sie raz na jakiś czas na weekend do jakiegoś większego miasta w Polsce. Wybieramy głównie okresy festiwali, wystaw czy imprez aby mieć co robić. Rzadko kiedy rezerwujemy noclegi w hotelu z uwagi na wysokie ceny. Przekonaliśmy się za to do rezerwacji mieszkań. Koszt jest praktycznie taki sam a czasami nawet niższy od rezerwacji pokoju w hotelu a jest to wygodniejsze rozwiązanie bo daje lepszą przestrzeń oraz dostęp do kuchni. Możecie sobie zerknąć na stronę:
Jakiś czas temu rezerwowaliśmy tam mieszkanie w Warszawie. Jest tam sporo apartamentów o bardzo wysokim standardzie tak więc na pewno powinniście tam znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Re: Hotele w Polsce

58
Nie bywam często w hotelach, ale jak już się na jakiś decyduje to musi być dobry ale też nie z cenami z kosmosu. Ostatnio byłam w Hotelu Delfin i jestem bardzo zadowolona. Czysto, ładnie, spokojnie, dobra kuchnia, ceny w porządku. Hotel wybrany z polecenia znajomych :)

Re: Hotele w Polsce

60
Marghot pisze:a co powiecie na trochę mniej typowe miejsca noclegowe?
Na przykład hotel kapsułowy w Warszawie, domki na drzewie, domy na wodzie nad naszym morzem czy noclegi w luksusowych salonkach tworzących niesamowity skład pociągu w Białowieży :)
Polecam!
Bardzo ciekawe miejsca! Z domkami na drzewie skojarzyła mi się ścieżka spacerowa wśród koron drzew, która ma powstać w Starym Sączu. Ma wyglądać tak: http://www.starosadeckie.info/wydarzeni ... rym-saczu/ :)

Wróć do „Hotele ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości