Nieprzeczytane posty

Re: Hotele w Polsce

61
Hotel Klimek****SPA pisze:
Marghot pisze:a co powiecie na trochę mniej typowe miejsca noclegowe?
Na przykład hotel kapsułowy w Warszawie, domki na drzewie, domy na wodzie nad naszym morzem czy noclegi w luksusowych salonkach tworzących niesamowity skład pociągu w Białowieży :)
Polecam!
Bardzo ciekawe miejsca! Z domkami na drzewie skojarzyła mi się ścieżka spacerowa wśród koron drzew, która ma powstać w Starym Sączu. Ma wyglądać tak: http://www.starosadeckie.info/wydarzeni ... rym-saczu/ :)
Byłem niedawno w Starym Sączu i mogę śmiało powiedzieć że to fajne miejsca na taką jednodniówkę. Taka ścieżka z pewnością byłaby bardzo ciekawym miejscem

Re: Hotele w Polsce

63
Zależy jaka miejscowość i jaki standard nam odpowiada. Jeżeli pojedziemy na wakacje do Szwecji, Norwegii, czy Japonii to nagle cena hoteli w Polsce nie okazuje się aż taka wysoka. :D Ja jestem wielką fanką polskich hoteli i na krótki urlop na przełomie września i października zawsze wybieram jakąś polską, czasem niezbyt popularną, miejscowość. Ostatnio wybrałam się do Ciechocinka z mężem i bylismy bardzo zadowoleni. Hotel Abidar, w którym nocowaliśmy był w przyzwoitej cenie i do tego w samym centrum. Poza tym mają dobrze wyposażoną strefę wellness&spa. Muszę też wspomnieć o atmosferze panującej w hotelu, z jaką szczerze mówiąc jeszcze się nie spotkałam nigdzie. Mianowicie, czułam się tam fantastycznie, otaczali nas przemili ludzie, a właściciele zawsze znaleźli chwilę czasu, zeby z nami chwilę pogawędzić.

Re: Hotele w Polsce

64
Z nietypowych miejsc potrafię polecić fajną opcję dla rodzin z dziećmi - ośrodek Kordelas w Rewalu. To miejsce o tyle wyjątkowe, że jest naprawdę dostosowane do potrzeb ludzi podróżujących z dzieciakami. Więc - strzeżony parking, monitorowany teren i monitorowany plac zabaw. I oczywiście animacje dla dzieci, takie o tematyce pirackiej. Wtedy rodzice mogą urwać dla siebie trochę czasu i "odpocząć" ;) Zaletą jest też standard - domki są nowocześnie wyposażone i bardzo wygodne.

Re: Hotele w Polsce

65
w Polsce jest wiele bardzo fajnych hoteli. Jeśli chodzi o morze to byłem w kilku ale najbardziej odpowiadał mi Hotel Hilton http://www.hiltongdansk.pl/index.html ze względu na swoją lokalizację oraz komfort wypoczynku. Teraz przyszedł czas na góry!

Re: Hotele w Polsce

66
Ostatnio nocowałam w Białej Podlaskiej w hotelu Dukat na ul Warszawskiej. Byliśmy tam gośćmi weselnymi. Bardzo dobry dojazd, blisko głównej drogi. Hotel niepozorny, ale pokoje dobrze utrzymane, miła obsługa. Bardzo dobra domowa kuchnia, byliśmy zachwyceni obiadami. Kuchnia dostosowała się także bez problemu do moich wymagań żywieniowych (nietolerancja pokarmowa). W wakacje planujemy pojechać w kilka miejsc na Podlasiu i Polesiu, więc pewnie ponownie przenocujemy w tym hotelu, bo to doskonałe miejsce startowe na wycieczkę po okolicy.

Wróć do „Hotele ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

cron