Nieprzeczytane posty

ZAN Hotel Voineasa - Rumunia

1
Miałem przyjemność spędzić 5 dni w tym hotelu. Znajduje się w malowniczej miejscowości Voineasa w Środkowej Rumunii. Miasteczko położone jest 202 km od stolicy. Można do niego dojechać autobusem.

ZAN Hotel to obiekt 4 gwiazdkowy. Oferuje przestronne pokoje z łazienkami. Każdy z pokoi ma swój taras ze stolikiem i krzesłami. Wystrój pokoi jest nowoczesny. Do dyspozycji miałem szlafrok, kapcie i wszystkie inne rzeczy, które powinien posiadać obiekt tej kategorii. Sprzątaczki codziennie odkurzają, a co najważniejsze - możemy bezpiecznie zostawić swoje rzeczy i nic się z nimi nie stanie.

Restauracja... jak dla mnie same och i ach. Pyszne jedzenie, sprawna obsługa. Ceny bardzo przystępne, a ilość jedzenia na talerzu duża. Powierzchnia restauracji jest duża, do tego sporo stolików na zewnątrz pod parasolami. Za plecami płynący i szumiący strumyk. Z tego co obserwowałem w porze obiadowej i wieczorem lokal pęka w szwach. Na posiłki zjeżdżają ludzie z całej okolicy.

Jest strefa spa, basen, jacuzzi, mała siłownia, sauny, gabinet masażu, kort do gry na zewnątrz i sporo leżaków. Minusem jest brak rowerów, ponieważ okolica aż prosi się o poznanie jej w ten właśnie sposób. Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni.

Polecam ten hotel osobom, które chcą zapomnieć o całym świecie i naładować swoje baterie. Ja z wielką przyjemnością tu wrócę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o hotelach w innych krajach Europy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron