Nieprzeczytane posty

Comfort Hotel Børsparken - Oslo

1
Comfort Hotel Børsparken w Oslo to jeden z lepszych hoteli w jakich miałam okazję przebywać. Czysto, cieplutko, przyjemnie i pachnąco. Zapłaciliśmy dużo więcej niż za hostel ale warto było. W cenę noclegu wliczone przepyszne królewskie śniadanie - codziennie duży wybór ryb, serów, warzyw, owoców, coś na ciepło i na zimno. Smakowite chrupiące oraz chrupkie pieczywo a do tego kawa, herbata, świeżo wyciśnięty sok z wybranych owoców i warzyw. Całą dobę dostęp do wi-fi (codziennie nowe kody dostępu). Do dyspozycji gości jest siłownia (nie wiem czy jest dodatkowo płatna - nie korzystałam). Obsługa hotelu bardzo miła i sympatyczna, pokoje komfortowe. Bardzo wygodne łóżko, szafki nocne, toaletka z lustrem, tv, czajnik elektryczny, filiżanki a do tego codziennie uzupełniane zapasy herbaty, kawy raz cukru i śmietanki. Łazienka z toaletą przestronna. Dostaliśmy pokój z cudnym widokiem na Operę. Bliskość do centrum i sąsiedztwo Opery to kolejne atuty tego hotelu. Na naszym piętrze znajdował się taras widokowy.
Polecam wszystkim wybierającym się do Oslo.
oslo29.jpg
oslo29.jpg (167.08 KiB) Przejrzano 7233 razy
Travels Blog - podróże na własną rękę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o hotelach w Norwegii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości