Nieprzeczytane posty

Hotel Commodore Argasi-Zakynthos

1
Wielkie NIE dla tego hotelu. Odradzam! Moją mamę i 3 letnie dziecko tak pogryzły pluskwy, że z gorączką wywołaną reakcją alergiczna wylądowały u dermatologa. Za wycieczkę od osoby dałam przeszło 2tyś.zł za tydzień. A wstyd było sie przyznać co nas spotkało. Oczywiscie biuro Raibow Tours stwierdziło, że samo zaświadczenie od lekarza nie swiadczy o tym, że pogryzły ich własnie w tym hotelu, bo przecież mogłysmy nocować gdzieś indziej. Ja 7 m-cu ciąży, 3 letnie dziecko i 52 letnia mama "szlajałyśmy" sie po nocach i Bóg wie gdzie nocowały. Nie złapiesz owada za nóżkę to nikt Ci nie uwierzy. Odradzam i hotel Commodore i BP Rainbow Tours!

Re: Hotel Commodore Argasi-Zakynthos

2
No cóż, zawsze musi być ten ktoś pierwszy który się natnie. Chociaż patrząc na opine na Tripadvisorze to w życiu bym go nie wybrał. Poza tym brak gwiazdek w Grecji często oznacza że lepsze warunki możesz mieć w namiocie. Nie można sprawdzić cen, nawet na stronie hotelu z czego wynika że klientów zapewniają mu BP. W opisach na Trip Advisorze ludzie piszą że hotel opanowany przez Wschodną Europę głównie Polaków. To też coś znaczy - zazwyczaj niższy standard, niestety.

Re: Hotel Commodore Argasi-Zakynthos

3
Po to idziemy do biura podróży (znanego i renomowanego z resztą), żeby nie musieć się o nic martwić. Zapłacisz i wypoczywasz. Ja i moja rodzina nie należymy do globtroterów. Chcieliśmy tylko spędzic spokojny tydzień na plaży z pewną pogodą. Musiałbyś widzieć Panią z biura RT, która przedstawiała nam ofertę! Jak zachwalała hotel. Jeszcze specjalnie dopłaciłam do pokoju family z widokiem na morze... Hotel miał 3,5* EUROPA! W Egipcie żadnego owag=da nie spotkałam! Porażka totalna...

Re: Hotel Commodore Argasi-Zakynthos

4
Niestety tak to bywa z paniami w biurze że niekiedy nie mają pojęcia o polecanym hotelu. Inna kwestia to to że w biurach muszą sprzedać hotele, które mają dlatego zawsze będą się uśmiechać i zachwalać nawet jeśli hotel nie jest polecany.

Pamiętam swojego czasu kiedy przyszedłem do biura z wybraną wyspą na którą chciałem jechać Pani próbowała mnie przekonać do 6 innych wysp, niestety bez rezultatu pozostałem przy sprawdzonej ofercie.

Człowiek się uczy na błędach, szkoda tylko że w Waszym przypadku odczuliście to na własnej skórze. Oczywiście jeśli inni przeczytają ten post być może unikną wakacyjnej wpadki.

Na przyszłość buńcia jeśli gdziekolwiek będziesz jechać zapytaj w poniższej sekcji a my sprawdzimy opinie dla Ciebie i to nie tylko na tripie i wtedy będziesz wiedzieć co i jak ;) ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Hotel Commodore Argasi-Zakynthos

5
Tak też zrobię i dziękuję za dobre rady.
Wracając jeszcze do tematu na moment: Ja rozumiem, że Panie w BP muszą sprzedać oferte, ale...
Gdyby do pana biura przyszły osoby, które nie mają doświadczenia w podróżowaniu, mówią o tym otwarcie, wierzą sprawdzonemu biurze! Te 3 osoby to Kobieta w 7m-cu ciąży, 52letnia i 3latek sprzedał by Pan coś takiego tym osobom?
Zwyczajny ludzki odruch zaskoczył by i poleciłby Pan coś innego. Nawet Pani w sklepie spożywczym widząc matkę z dzieckiem nie sprzeda nie świeżego towaru...
Teraz lecimy do Bułgarii (złote Piaski) hotel 4* Berlin Green Park. Mam nadzieje, ze już czegoś takiego nie doświadczymy tym bardziej, że jeszcze mamy w składzie niemowle :)

pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o hotelach w Grecji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości