Nieprzeczytane posty

Hotel Senator w Starachowicach (Świętokrzyskie)

1
Hotel to ogromne pozytywne zaskoczenie. Spokojnie mogę dać mu szóstkę. Przemiła obsługa zarówno w recepcji, jak i w hotelowej restauracji. Pokój czysty, schludny, z ładną łazienką. Centrum termalne na wysokim poziomie: basen z ciepłą wodą, jacuzzi, sauny, szeroki pakiet zabiegów i kąpieli w przystępnych cenach. Wielkim zaskoczeniem był również świetnie urządzony, nowoczesny, hotelowy klub, w którym bawiliśmy się do rana przy akompaniamencie zespołu grającego na żywo. Po frekwencji gości widać było, że klub cieszy się dużą popularnością w Starachowicach. Bardzo smaczne jedzenie, wino do kolacji, idealne położenie hotelu to kolejne jego plusy. Jest on świetną bazą wypadową do wielu ciekawych miejsc. Na liście miejsc odwiedzonych w czasie pobytu w hotelu Senator znalazły się: Jurapark w Bałtowie, zamek w Chęcinach, Sanktuarium w Kałkowie-Godowie, Pałacyk Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku, przeuroczy Sandomierz, Samsonów, dąb "Bartek" w Zagnańsku. I to wszystko podczas jednego weekendu!

Szczerze polecam hotel Senator w Starachowicach. Świetna lokalizacja pozwala zwiedzić niezwykłe i tajemnicze województwo świętokrzyskie.

Re: Hotel Senator w Starachowicach (Świętokrzyskie)

2
Samo słowo "Senator" to synonim prestiżu :D W tym starachowickim (jeszcze) nie byłam, ale za to mogę polecić hotel Senator w Dźwirzynie. Wybrałam się tam po cięzkim okresie w pracy i muszę stwierdzić, że jeszcze nigdzie nienaładowałam się tak pozytywną energią jak tam. Dobrze zorganizowana strefa spa sprzyjała relaksowi, a dwa kroki do morza sprzyjały wieczornym spacerom jego brzegiem. Fantastyczne miejsce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o hotelach w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości