Nieprzeczytane posty

Wrocławskie Krasnale

1
Obrazek


Na ulicach Wrocławia już od 2001 roku umieszczane są, co jakiś czas nowe spiżowe, figurki krasnali, których obecnie już jest 150 sztuk, a każdy z tych krasnali prezentuje historie miejsca, w którym się znajduje. Jest to na pewno nie lada gratka dla dzieci, ale także dla dorosłych, którzy mogą się w ten sposób bawić w odnajdywanie kolejnych skrzatów, które są naprawdę wyjątkowe, a przy tym dokładniej można zwiedzić miasto i dowiedzieć się o Wrocławiu jeszcze wielu ciekawych informacji, a więc przyjemne z pożytecznym.


Ps Zapraszam do oceny powyższego zabytku wszystkich , którzy ów atrakcje zwiedzili.

Polecamy także

Najciekawsze tematy forum


oraz podróże - w rożne zakątki ziemi
Wrocławskie Krasnale
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Wrocławskie Krasnale

2
Uwielbiam te krasnale, dodają wielkiego uroku temu miastu. Wspaniała atrakcja również dla dzieci, bo fajnie zwiedzać z nimi miasto właśnie śladami krasnali. Wiem, że dla wielu dorosłych to też frajda. Mi osobiście najbardziej podoba się to, że te krasnale coraz częściej się pojawiają i to nie tylko w samym centrum miasta. Ciągle tworzone są nowe i można je dostrzec w bardzo wielu miejscach. Fajny krasnal jest na Ziemowita przy nowym budynku Solo11 albo na przykład przy Dolmedzie (teraz po remoncie). Może uda mi się zrobić zdjęcie to wstawię :)

Re: Wrocławskie Krasnale

3
Mój znajomy za każdym razem gdy odwiedza Wrocław wybiera się na łowy krasnalowe i robi im zdjęcia. Po kilku latach regularnego fotografowania powstała już osobliwa galeria (niestety znajomy nie udostępnia galerii publicznie, a szkoda:)). Idea ciekawa z krasnalami i na pewno jest to element wyróżniający Wrocław. Szkoda tylko, że mało osób podziwiając krasnale skupia się na ich historii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Atrakcje Wrocławia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości