Nieprzeczytane posty

Licencjonowany przewodnik po Krakowie - j.polski i j. włoski

1
Witam!
Kontynuując wieloletnią tradycję rodzinną i pozostając w zgodzie z osobistym zamiłowaniem, od kilku lat zawodowo zajmuję się pilotażem grup przyjazdowych, głównie włoskojęzycznych, po Polsce i Małopolsce a także oprowadzaniem turystów po moim mieście Krakowie. Od wielu gości słyszę bardzo często, że gdyby jeszcze raz mogli wybrać miejsce urodzenia lub zmienić miejsce zamieszkania, to prawdopodobnie wybraliby Kraków. Ja przyznaję im rację - to miasto ma w sobie tyle magicznego uroku, przesyconej charyzmatyczną tradycją zadumy nad tworzącą się nieprzerwanie historią, którą możemy odnaleźć w każdym zabytku, kamienicy, pałacu czy kościele, że trudno jest pozostać obojętnym i chociaż na chwilę nie dać się ponieść wyjątkowej atmosferze tego miejsca.
Zapraszam wszystkich Użytkowników tego forum, Waszych znajomych, rodziny i gości zza granicy na czarodziejską podróż po niezwykłym Krakowie. Trasy ustalamy wspólnie, począwszy od standardowej po trasy autorskie, obejmujące także inne, interesujące obiekty leżące poza granicami miasta, na terenie Małopolski. Ze swojej strony gwarantuję profesjonalną, dwujęzyczną obsługę przewodnicką, pomoc w stworzeniu optymalnego programu dla grupy polskiej, włoskiej lub turystów indywidualnych, miłą atmosferę i przede wszystkim niezapomniane wrażenia, które zapewni Wam odkrywanie i wspólne poznawanie bogatej, fascynującej, niepowtarzalnej duszy mojego Krakowa.
Propozycje wycieczek, tras i inne szczegółowe informacje na temat mojej pracy znajdziecie na mojej prywatnej stronie internetowej.
Pozdrawiam wszystkich, do zobaczenia na trasie!
Karolina_KRK
Licencjonowany przewodnik miejski po Krakowie
Guida autorizzata di Cracovia
www.kjaneczko.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi przewodnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości