Nieprzeczytane posty

Re: Poszukuje chętnych na wyjazd do Meksyku

11
ogladajacych nawet sporo , lecz niestety w sobote ide zamknac rezerwacje i jade sam gdyz raczej watpie ze jutro sie ktos chetny znajdzie :( a za 3 miesiace juz wylot :) beda to moje kolejne wakacje marzen , szkoda tylko ze w pojedynke ... ale ma to swoje plusy rowniez :) Na pewno wroce pelen nowych wrazen i wypoczety . Fotki i relacje na pewno zdam na forum :)
Pozdrawiam

Re: Poszukuje chętnych na wyjazd do Meksyku

13
Wielka szkoda no ale cóż, mnie nie pozostaje nic innego jak życzyć ci miłego wypoczynku, i czekamy na twoją relację.

Ps Temat przenoszę do Meksyku.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Poszukuje chętnych na wyjazd do Meksyku

14
:( i tak jak sie spodziewalem dzis po rezygnacji i wykreslenia tej nieodpowiedzialnej osoby w biurze wykalkulowali mi nowa wspaniala cene 400£ drozej tlumaczac sie tym ze jest to inny czas i ceny poszly w gore , tak wiec z mojego wyjazdu nici i jestem w plecy o depozyt -250£ :(:( teraz widze ze jak juz mam gdzies pojechac to tylko sam bo na nikogo nie mozna liczyc a chcialem miec dobre serce i wpisalem ja na moja rezerwacje . Jak to jest w zyciu , kto ma miekkie serce musi miec twarda dupe ... sorki za wyrazenie ale mam dzis kompletnie dosyc i w tym roku juz niestety nigdzie nie pojade gdyz budzet zostal nieco naruszony a 1750£ na osobe to teraz troszke za duzo :( Pewnie jak sie cos urodzi w planach na 2013 to napisze dopiero po powrocie z urlopu by nie zapeszac.
Pozdrawiam

Re: Odsprzedam bilet do Meksyku

18
Hotelik wygląda bardzo ciekawie. Co zaplanowałeś oprócz samego wypoczynku, jakieś wycieczki objazdowe itd ?
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Odsprzedam bilet do Meksyku

19
Tak mamjuz kilka wycieczek zaplanowanych ale nic nowego nie wymysle poprostu zdam sie juz na sprawdzone , Chicken Itza , Isla Mujeres i poplywac z delfinami , Tulum, Coba , moze Uxmal i okoliczne miejscowosci jak Playa Del Carmen i Cancun, Moze jeszcze wypad do jakiejs dyskoteki jak poznam jakies chetne osoby z hotelu :) Juz sie ciesz bo ten wyjazd jak wszystkie moje wyjazdy beda obfitowac w zanjomosci z calego swiata , a kto wie czy czasem takie znajomosci sie nie przydadza jak sie znajde , w ktoryms z tych krajow :)
Na pewno zrobie kilka tys fotek :) i jakies krotkie filmiki ( moze niezbyt dobrej jakosci ale moj aparat da sobie i z tym rade )
Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Meksyk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości