Nieprzeczytane posty

Re: Kopalnia Soli w Wieliczce

21
O tej Wieliczce ostatnio pisaliśmy na tym forum i korzystając z krakowskiej nocy muzeów udało mi się ustrzelić bilet dla siebie i kilorga bliskich do muzeum w kopalni za darmoszkę :) Fajnie było znowu zobaczyć te "mury". A nowopowstała kaplica Jana Pawł II, którą otworzono 2 lata temu robi wrażenie. Polecam jeszcze raz :)

Re: Kopalnia Soli w Wieliczce

25
Simon, liczysz jedynie cenę biletu.
Zakładam jednak, ze dojazd do Wieliczki dla każdego mieszkającego w PL jest tańszy niż podróż do Turdy ;)
Nie zmienia to oczywiście faktu, ze wstępy do miejsc jak Wieliczka, czy Malbork są horrendalne. Wg mnei o wiele za wysokie zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. Nie raz widziałam wiele rodzin odchodzących z wielkim rozczarowaniem bez biletu sprzed kasy :( dla rodziny 2+2 czy nawet 23+1 to ogromny wydatek.

Re: Kopalnia Soli w Wieliczce

26
Marghot pisze:Simon, liczysz jedynie cenę biletu.
Zakładam jednak, ze dojazd do Wieliczki dla każdego mieszkającego w PL jest tańszy niż podróż do Turdy ;)
Nie zmienia to oczywiście faktu, ze wstępy do miejsc jak Wieliczka, czy Malbork są horrendalne. Wg mnei o wiele za wysokie zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. Nie raz widziałam wiele rodzin odchodzących z wielkim rozczarowaniem bez biletu sprzed kasy :( dla rodziny 2+2 czy nawet 23+1 to ogromny wydatek.
To akurat racja, szczególnie z Malborkiem. Ale i tak uważam, że:
1. zawsze można korzystać z darmowych wejść
2. lepiej raz na lata zapłacić, nawet dużo, za wejście do Malborka czy Wieliczki, niż iść do kina na głupawą komedię. Cena podobna
ODPOWIEDZ

Wróć do „Atrakcje Krakowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości

cron