Nieprzeczytane posty

Re: Kopalnia Soli w Wieliczce

16
ramona.88 pisze:Byłam w Wieliczce, gdy byłam małym dzieckiem, chciałam niedawno zobaczyć jak zmieniło się to miejsce, ale ceny biletów zdecydowanie są za wysokie. Nie wyobrażam sobie w ogóle zabrania tam np. dwójki dzieci, miliony monet wywalone w sól ;)
Tu masz po części rację, ale czy rodzinne wyjście do kina też nie kosztuje dużo? Jeśli mam wybierać, to wolę już wydać podobną kwotę na coś bardziej edukacyjnego, więc raz na czas, warto wybrać się z dzieciakami na taką wycieczkę

Re: Kopalnia Soli w Wieliczce

17
Takie wycieczki są świetnym pomysłem, a trzeba się rozwijać i nie ograniczać się tylko do tego, co łatwe i tanie. Kopalni w Wieliczce nie miałam okazji zobaczyć, co w sumie wciąż mnie samą dziwi, dlatego w najbliższym czasie mam zamiar to nadrobić :)
„Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku”.

Re: Kopalnia Soli w Wieliczce

20
Oj takkk, miejsce jest magiczne - muszę tam znowu zajrzeć. Dawno tam nie byłem, chyba już nawet rok. Teraz jednak przytoczę utwór piosenki, który mi się bardzo mocno kojarzy z tym miejscem :) Bo kto pieniądze ma ten jedzie to Wieliczki a kto pieniędzy nie ma ten palcem do solniczki :) , hej !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Atrakcje Krakowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości