Nieprzeczytane posty

Re: Wenecja atrakcje

11
Nie wiem czy pamiętasz ( jak pisałem jak zgubiłem się z żoną w Cinque Terre, tu również ją zgubiłem. Wystarczyła dosłownie chwila, i stało się. Pierwsze co pomyślałem to: no nie znowu!!! ale mi się później dostało. Ale przez to odkryliśmy kilka ciekawych zaułków w okolicy mostu Rialto, o których wiedzą nieliczni, widok na Rialto był boski.
pamiętam.
Czasami tak bywa.
Ile to razy zmieniałem trasę przejazdu, a później okazuje się, iż dzięki temu wstępujemy do pięknych miasteczek, takich miniaturek, gdzie naprawdę jest klimat regionu.
Tak czy inaczej do Wenecji trzeba przyjechać a najlepiej więcej niż jeden raz.
ja byłem może 5 minut :?
... plaże Sardynii ...
podobno są piękne a woda turkusowa.

Re: Wenecja atrakcje

12
Wracając do tematu, pamiętajmy o tym aby zapoznać się z poradami dla wybierających się do Wenecji, ponieważ może okazać się że o czymś nie wiemy, a później problemy mnożą się jeden za drugim, a tego przecież nie chcemy, prawda.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron